Skocz do zawartości
Eteer

 zamknięty Skarga na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia:24.07.2019
Nick Admina/Gracza: Pervers
Dowód(Ss'y/Demko): Dodałem poniżej
Uzasadnienie: W całej sprawie chodzi o to, że zapytałem się kulturalnie Perversa dlaczego ostatnio dostałem bana (niestety nie mam tych ss ale pewnie będzie się dało zobaczyć co do  niego pisałem w konsoli) za nic. Grałem wtedy na serwerze i widziałem, że Pervers pisał z jakimś typem a ten typ go "prowokował" ok nie mam nic do tego ale po tym bana dostałem ja. Więc dzisiaj sprawdziłem czy mam bana okazało się, że nie. Po jakimś czasie wbił Pervers na serwer więc zapytałem się go za co dostałem bana, a on nic mi nie odpisywał po jakimś czasie odpisał mi i nazwał to sobie "prowokacją" kiedy ja chciałem się tylko zapytać o co chodzi. Jak z tych ss'ów wynika, że Pervers myślał, że go atakuje lecz ja chciałem tylko wytłumaczenia dlaczego dostałem bana chociaż nic nie zrobiłem. A teraz dostałem następnego bana na tym serwerze.
Świadkowie: VOJTEQ

Dodaje jeszcze link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/paneteer/

Serwer: Multi-Head.pl [3MAPS GO MOD]

   

11.PNG

22.PNG

33.PNG

44.PNG

55.PNG

Edytowane przez Eteer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z każdym słowem przekleństwa, admin bez kultury, @PerV3rS gdzie Ty tu widziałeś prowokowanie to jak Ty jesteś na serwerze to nawet nie można się zapytać, czy ktoś dropnie broń to też twoim zdaniem prowokacja?

@LOLSON #ZW 

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...