Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Don Grande Insulerrr
Wiek:16
Doświadczenie (w byciu adminem):Byłem wiele razy administratorem na serwerach csa 1.6.Dodatkowo wraz z kolegą mieliśmy 3 własne serwery, więc nie jestem zielony w tych sprawach.
Znajomość AMXX (W skali 1-10):5-6
Staż w CS-sie:6-7 lat
Steam / NonSteam:Steam
Dlaczego Ty:Często widzę jak na serwerze ludzie łamią regulamin, dość często również zgłaszam to na forum.Dążę do tego, aby umilić również innym graczom rozgrywkę i pilnować porządku.Na serwerze jest dużo administratorów, lecz niektórzy z nich rzadko odwiedzają serwer.Osobiście jestem bardzo aktywny(właściwie na każde zawołanie).Sądzę, że każdy zasługuje na szansę, pozdrawiam.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: od 2 do 4 godzin w zależności od planu dnia (czasem więcej niż 4 godziny)
Kontakt:Steam/forum/teamspeak/gg
Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/Don Grande Insulerrr/80.72.43.106:27022/

 

 

@elo elo 350 Składam podanie po banie, lecz niesłusznym :)

Edytowane przez DonGrandeInsulerrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie: Piszesz podanie od razu po banie, więc no nie wiem :) http://mhpoch.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=172

Stawiasz pułapki jedna na drugiej, więc regulamin nie jest Ci znany w 100% :) Grasz też od niedawna.  Pozdrawiam... 

A nie wspomnę o tym, że wczoraj powiedziałeś coś w moją stronę, ale o tym już nie będę się wypowiadał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też jestem za okresem próbnym. Widuje cię na serwerze bardzo często ale grasz troche za krótko i nie wszyscy cię znają. Regulamin do poprawki i do wyuczenia ale szybko poznasz dokładnie bo nie jest trudny. Życze powodzenia.

Pozdrawiam A3ro 

Edytowane przez A3ro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gram dosyć długo na tym serwerze, tylko że zmieniam nicki jak rękawiczki. Uważam, że jesteś częściej  na serwerze niż nie jeden admin. Są pewni administratorzy, którzy sami nie stosują się do regulaminu a Tobie palcem wytykają. Ty natomiast dobrze go znasz, czasami gdzieś coś zapomnisz, ale to jest normalne. Człowiek to nie maszyna ;D Myślę, że był byś super adminem! Powodzonka <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak, chłop jest aktywny, wiadomo nie każdy jest orłem od razu z regulaminem, ale kiedy czegoś nie wie zawsze się pyta. Aktualnie dużo adminostratorów jest na urlopach bądź nie jest tak aktywnych jak na początku (sam nie gram, aż tyle bo czas mi po prostu nie pozwala na poświęcanie tyle czasu na grę). Każdy zasługuje na szansę, a czas tylko zweryfikuje czy była to słuszna decyzja. Powodzenia :59b9555cceac6_smirking-face_1f60fkopia: 
P.S. @DonGrandeInsulerrr czekam na przelew :v
P.S.2 @elo elo 350 pokaż mi punkt w regulaminie, który mówi o tym, że nie można stawiać pułapek jedna na drugiej ;)  Nadal czekam ;) 

@Roy Keane "Nie stawiamy min 1 na 2 w wąskich przejściach" Było tam wąskie przejście? Jeżeli nie to ban jest bezpodstawny, bo skoro nie jest jasno określone w regulaminie, że nie można stawiać jednej pułapki na drugą to dlaczego gracz otrzymuje za to bana? Bo jak dla mnie stawianie pułapki jedna na drugiej to zwykłe ich marnowanie, a nie bugowanie. Poza tym jeżeli odnosisz się do tego punktu regulaminu to powód bana powinien być zupełnie inny a nie jakieś "pugowanie puapek" Co to w ogóle są puapki?

Edytowane przez PodajeHazloOkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


serio PodajeHazloOkonCOD 400

 8. Miny, Pułapki, Repliki- nie stawiamy w miejscach takich jak: okienka, drabinki, na pace, w wentylacji i pod wyjściami z wentylacji , na schodach, na BS, przy hostach, na drzwiach które blokują otworzenie ich/przejście przez nie, do tego na pochylniach i wzniesieniach. Nie stawiamy min 1 na 2 w wąskich przejściach. Również nie stawiamy truki truciciela na BS oraz przy Hostach i nie bygujemy jej stawiając w ostaniej sekundzie rundy na respie wroga (Zabijając graczy , gdy rozpocznie się runda.)

To tak samo odnosi się do pułapek jeżeli nie wiesz. Więc regulamin jest elastyczny odnośnie do sytuacji a jak tak pisze to tak robię.

Edytowane przez Roy Keane
odnosnie podania to jestem na nie to nie tylko raz lamiesz regulamin tylko jak tylko nie ma admina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli przez parę najbliższych dni Twoja aktywność będzie na dobrym poziomie, wtedy dołączysz do zespołu. Na tą chwilę podanko zamykam.

Adminów którzy przez kilka dni nie potrafią się wypowiedzieć w podaniu, przypominam że to wasz obowiązek tak jak i odwiedzanie dziennie forum i wypowiadanie się w innych działach coda 400.

Przeczytaj wiadomość priv i zapraszam w innym czasie. Aktualnie odrzucam.

Edytowane przez Vix33nek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...