Skocz do zawartości
aureox

 zamknięty #4 " I Ty pokaż swoją twarz" - wakacyjna edycja!

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

W końcu udało skończyć się ten film, nie będę ukrywał, że wraz z @Rekuseq'iem spędziliśmy nad tym trochę czasu (głównie dlatego, że intro renderowało się coś koło 3 dni, ale wydaje mi się, że było warto)

Profesjonalizmu niestety nie ma, ale koszmarnie też nie jest. 

Szczególne podziękowania dla @Rekuseq'a, który w dużym stopniu przyczynił się do tego, aby miało to wszystko ręce i nogi, ja również jakąś cegiełkę od siebie dołożyłem, co prawda nie jest jakoś mega trudno to zrobić, ale mam nadzieję, że docenicie i uszanujecie pracę!

Powstał również nowy kanał na yt'bie przeznaczony dla społeczności Multi - head.pl, to nasz kanał, będziemy go pielęgnować jak tylko się da :) 

MIŁEGO OGLĄDANIA!

 

 

 

 

 

 

 

 

ps. z racji tej, że mało osób podesłało mi zdjęcie na pw, to byłem zmuszony podkraść niektóre z tematu "pokaż swoją twarz" który znajduje się w dziale off- topic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem nie powinniście brać do tego zdjęć wstawionych na forum, bo w każdej edycji były podsyłane przez chętnych na pw + trochę to mija się z nazwą "Wakacyjna edycja", gdzie są zdjęcia m.in moje z jakiegoś marca/kwietnia (ch*j wie) właśnie z pokażcie swoje mordki.
Oczywiście wykonanie mi się podoba i nie przeszkadza mi, że tam jestem(było to dla mnie zaskoczenie lekkie nie powiem), ale to nie jest to samo co zawsze.
Pozderki i serce, bo @RYBSON

Edytowane przez B2K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No i zaś trzeba robić haje... 

Jaki k***a znów prawem mój i innych wizerunek jest wrzucany na inny portal bez zgody???

Wcześniej też bez pytania zabraliście foty z "pokaż swoją mordkę" i wstawiliście na yt i była gównoburza ;)

 

Szczerze? gó**o mnie obchodzi, że ze 4 zdjęć byście nic nie zrobili jest to po prostu nie wypał i tyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...