Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:Don Grande Insulerrr
Godzina, data zdarzenia:24-07-2019 16:05
Mapa:de_eldorado
STEAM_ID / IP:[STEAM_0:0:506440119]
Uzasadnienie:Administrator elo elo 350 dał mi bana za rzekome "pugowanie puapek"jak to administrator napisał. Sądzę, że nie jest to ban do końca słuszny.Pomimo tego, że ban wygasł chciałbym się jednak upewnić czy był on słuszny, bo niestety tak mi się nie wydaje.

 

EDIT:

Po pierwsze w regulaminie jest jasno napisane że zakaz stawiania min co można interpretować również jako pułapki jedna na drugiej obowiązuje W WĄSKICH PRZEJŚCIACH.

Edytowane przez DonGrandeInsulerrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miny, Pułapki, Repliki- nie stawiamy w miejscach takich jak: okienka, drabinki, na pace, w wentylacji i pod wyjściami z wentylacji , na schodach, na BS, przy hostach, na drzwiach które blokują otworzenie ich/przejście przez nie, do tego na pochylniach i wzniesieniach. Nie stawiamy min 1 na 2 w wąskich przejściach. Również nie stawiamy truki truciciela na BS oraz przy Hostach i nie bygujemy jej stawiając w ostaniej sekundzie rundy na respie wroga (Zabijając graczy , gdy rozpocznie się runda.)

Nie można stawiać pułapek 1 na 2, w wąskich przejściach, na otwartym terenie jak najbardziej można.

@Vix33nek! Nie jestem od 1.6, ale moim zdaniem ban nie słuszny, wypowiedz się, jeżeli możesz :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cóż, wyraźnie napisane jest że nie można stawiać dwóch min/pułapek w wąskich przejściach a na screenach jest otwarta przestrzeń. 

Ban niesłuszny. 

@elo elo 350 upomnienie, a następnym razem za niesłusznego bana dostaniesz ostrzeżenie. Przestudiuj jeszcze raz regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...