Skocz do zawartości
DzikuXD

 zamknięty ban za per

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: DzikuXD
Godzina, data zdarzenia: 12;37
Mapa: FL_POOL_DAY
STEAM_ID / IP:STEAM_0:1:119617210

admin : @elo elo 350
Uzasadnienie: dostałem ban 5min za to że zdobyłem perka na rozgrzewce uczciwie z prezentu Nidzie nie ma w regulaminie ze nie mogę używać takiego perka w trakcie gry. mimo to admin zbanował mnie za używanie go nie chce unbana bo to tylko5min tylko naprostować sprawę  bo nie słusznie zostałem zbanowany i straciłem szanse gry na mapie z dobrym perkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dostałeś tajke serwa, która dodaje 35 hp i 30 dmg, albo na odwrót. Dzięki temu perkowi bijesz więcej i masz więcej hp. Demko z tej mapy: https://www12.zippyshare.com/v/1A7bhGL6/file.html na rozgrzewce go dostałeś, ale nie widać na demku hltv, że masz owy perk, ale nawet A3ro to napisał.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale nadal to nie jest złamanie regulaminu nie ma nigdzie napisane ze nie mogę korzystać z perka z rozgrzewki. pokarz mi punkt w którym jest to zabronione ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@elo elo 350 Ty chyba sobie żarty robisz... Co on miał zrobić w tym wypadku? Stać nieruchomo albo go wyrzucić? Nie można na rozgrzewce używać min, rakiet, autodestrukcji. 

Dałbyś również bana jakby ktoś dostał na rozgrzewce awp/scout 1/1  bo wtedy kosa działa tjb jak w/w bronie? 

Sam nie raz dostanę taki perk czy podobny i mi też byś bana dał? XD 

No chłopie pomyśl trochę, to nie boli... 

Za momencik dopiszę ostrzeżenie, dziękuję dobranoc. Tyle w temacie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...