Skocz do zawartości
peks

 zamknięty Skarga na Admina Marcin'a

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 9.08.2019  | 21:10
Nick Admina/Gracza: MarCineeeeeek.
Dowód(Ss'y/Demko): AmxBans multi-head, proszę sprawdzić bany na mnie.
Uzasadnienie:

Gdy grywam u Was na serwerze CODMOD 45K od pewnego czasu nie posiadałem czegoś takiego jak "lagi", często grywam z administracją serwera, przechodząc do sedna sprawy.

Gdy tylko zjawia się wyżej wymieniony gracz/admin na serwerze, dosłownie po 2-3 minutach dostaje kick'a/ bana, o treści "ogarnij lagi".

Żaden gracz jak i na innych serwerach nie zwrócił mi uwagi że posiadam jakieś "lagi", owszem, może występować z mojej strony jakieś "lagi" ale według admina Marcina, posiadam je tylko JA.

Wielu graczy nowych posiada jakieś "lagi", lecz są lekceważone przez tegoż admina.

Ogólnie wychodzę z założenia iż ADMINISTRATOR pomaga graczom, tak aby rozgrywka była wesoła i satysfakcjonująca dla każdej ze stron, a nie tylko ją karała, chyba na tym nie polega administrowanie?

Wnoszę o upomnienie i zwrócenia uwagi Marcinowi, aby nie bawił się amxbans'em, tylko sprawdził swój komputer.
Świadkowie: nie dotyczy.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To ja ci gościu powiem tak wbijasz na serwer masz takie lagi, że jesteś praktycznie nie trafialny....

Nie tylko ja widzę te lagi, bo kilka godzin temu pisał też o tym inny admin Baba_Yaga twoje lagi widzi też cały serwer więc nie wymyślaj :) 

http://d1.hltv.org.pl/srv23609/HLTV-1908092147-fy_snow.dem.zip

0:55 tutaj proszę bardzo przykład twoich lagów :)

1:36-44 Po raz kolejny twoje lagi 

2:00 również

3:10 również
Aaaa i jeszcze jedno pisałem Ci na @@, żebyś ogarnął lagi, ale nie reagowałeś :D 

Lagi są doskonale widoczne i to nie jest żaden mój wymysł takich twoich akcji było więcej, ale myślę, że tyle wystarczy ;) 

Pozdrawiam Marcinek :) 

Edytowane przez Marcineeek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ban słuszny. Po przejrzeniu demka widzę od razu, jak klatkujesz. skargę oddalam.

@aureox  @Ripton proszę o przeniesienie tematu do działu https://multi-head.pl/forum/385-skargi-i-problemy/ bo w tym dziale nie jestem w stanie tego zamknąć

Edytowane przez No Pr0blem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...