Skocz do zawartości
MARCIN3K

Skromna propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się nie wbija na serwer przez miesiąc to się nie wie :) 

Zrobiłem sobie mały challenge, żeby wbić chociaż te 35K na zwykłej klasie więc gram talibem ;) 

Oczywiście jeśli wbije taki dzban z XXL to biorę premkę bo przeciw takiemu się nie da nawet snajperem :) 

I zmieniam zdanie, że gracze bez premek mają wręcz pr*******e ponieważ grając talibem sam to zauważyłem  :) 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@official_krzysiu

Gdy był cpt i terro to w 2 dni wbijalem 45 k lvl i reszte gralem plutonem ew orzelkiem,  tylko w jeden 'sezon'  grałem cpt bo zaczelem gdy ludzie mieli po 40k lvli. A terro gralem czasem gdy mialem jakies ciekawe naboje i byly pierwsze dni po resecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Marcineeek.

@aquax

ja już mam 45k lvl ale jak są jakieś xxl to wychodzę bo nie ma szans bo nie ma grawitki ani bh  za tyle czasu a on za kasę ma bh i 12 skoków więc  się nie da grać  jak tego nie usuną to ja chyba nie będę już grał tu :}

Edytowane przez JanO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy czytając waszych opinii wtrącę swoje 3 grosze.

Może się wydawać, że XXL są by serwer na siebie zarabiał i "jest, kupiłem, wymagam". Wystarczy zobaczyć na umiejętności Jerema XXL i pograć przeciwko niemu, już nie mówię, jak w przeciwnej drużynie jest takich trzech. 

Co ma?

Scout 1/1

Usp 1/5

M4 1/6

AutoBH

Niewidka

12 skoków

12 rakiet

mniejsza grawitka

ubranie wroga

Nie za dużo? Scout jak najbardziej powinien zostać, usp wywalić bo i tak nie widziałem, żeby ktoś używał, chyba woli wyciągnąć M'ke z 30 nabojami i mieć 1/6 niż uspa z 12 nabojami i mieć 1/5 xD

AutoBH niech zostanie, niewidkę leciutko zmniejszyć, by było ją widać, a nie całkowicie niewidzialna jak teraz

12 skoków i 12 rakiet? Po co tyle? 7 skoków i 5 rakiet wystarczyłoby.

Mniejsza grawitka ok

I po co to ubranie wroga? Ma to każda klasa XXL. Jak jest dużo osób z premkami to nie wiadomo w kogo strzelać, czy to mój czy przeciwnik. Myślę, że ubranie wroga można dać 2-3 klasom XXL, a nie wszystkim.

Jeszcze co do samych klas XXL. Są zbyt dobre, by je zabić, a co dopiero mówiąc jak się nie ma perka ani wysokiego poziomu. Trzeba również zobaczyć na nowych graczy, oni nie przyjdą i nie będą ciągle ginąć z nadzieją, że im się uda, ani nie będą kupować klas premium, po prostu wyjdą. Nowy gracz, szczególnie jak jest niezaprzyjaźniony z dużymi COD'ami nie ma najmniejszych szans przeciwko wytrawnym graczom cs'a z premką XXL. Jeszcze jak mają perka, który umożliwia widzenie niewidzialnych, gdy sami latają na pełnej niewidce z 1/1 ze Scouta i 12 skokami...

EDIT

Prawda @Marcineeek.. Ale chyba to już pisałem w innym temacie - Zróbcie po prostu cały serwer od nowa, tak będzie za dużo pieprzenia się z tym i szukanie błędów, których jest masa. Wywalić wszystko, porównać niektóre klasy i perki ze sobą, poprzerabiać, zrobić od nowa i złożyć do kupy. Wiem, jak to wygląda, że tak łatwo o tym pisze, a to może zająć ogrom czasu przerobienie serwera, no ale jak chcecie. Wasz wybór

Edytowane przez Rey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 minuty temu, Rey napisał:

Czy czytając waszych opinii wtrącę swoje 3 grosze.

Może się wydawać, że XXL są by serwer na siebie zarabiał i "jest, kupiłem, wymagam". Wystarczy zobaczyć na umiejętności Jerema XXL i pograć przeciwko niemu, już nie mówię, jak w przeciwnej drużynie jest takich trzech. 

Co ma?

Scout 1/1

Usp 1/5

M4 1/6

AutoBH

Niewidka

12 skoków

12 rakiet

mniejsza grawitka

ubranie wroga

Nie za dużo? Scout jak najbardziej powinien zostać, usp wywalić bo i tak nie widziałem, żeby ktoś używał, chyba woli wyciągnąć M'ke z 30 nabojami i mieć 1/6 niż uspa z 12 nabojami i mieć 1/5 xD

AutoBH niech zostanie, niewidkę leciutko zmniejszyć, by było ją widać, a nie całkowicie niewidzialna jak teraz

12 skoków i 12 rakiet? Po co tyle? 7 skoków i 5 rakiet wystarczyłoby.

Mniejsza grawitka ok

I po co to ubranie wroga? Ma to każda klasa XXL. Jak jest dużo osób z premkami to nie wiadomo w kogo strzelać, czy to mój czy przeciwnik. Myślę, że ubranie wroga można dać 2-3 klasom XXL, a nie wszystkim.

Jeszcze co do samych klas XXL. Są zbyt dobre, by je zabić, a co dopiero mówiąc jak się nie ma perka ani wysokiego poziomu. Trzeba również zobaczyć na nowych graczy, oni nie przyjdą i nie będą ciągle ginąć z nadzieją, że im się uda, ani nie będą kupować klas premium, po prostu wyjdą. Nowy gracz, szczególnie jak jest niezaprzyjaźniony z dużymi COD'ami nie ma najmniejszych szans przeciwko wytrawnym graczom cs'a z premką XXL. Jeszcze jak mają perka, który umożliwia widzenie niewidzialnych, gdy sami latają na pełnej niewidce z 1/1 ze Scouta i 12 skokami...

 

I w końcu znalazł się ktoś kto to jakoś sensownie napisał i przedstawił, a nie, że tylko ja o to płacze :/ 

Twoja propozycja dotycząca tych klas mi się bardzo podoba, ale nie przemyślałeś jednego, jeśli znerfisz XXL to będzie trzeba znerfić pozostałe klasy; Elite, Premium ( mini można zostawić ) 

Ja już o tym XXL nic nie piszę bo znowu +1 dostane :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


9 godzin temu, Rey napisał:

Czy czytając waszych opinii wtrącę swoje 3 grosze.

Może się wydawać, że XXL są by serwer na siebie zarabiał i "jest, kupiłem, wymagam". Wystarczy zobaczyć na umiejętności Jerema XXL i pograć przeciwko niemu, już nie mówię, jak w przeciwnej drużynie jest takich trzech. 

Co ma?

Scout 1/1

Usp 1/5

M4 1/6

AutoBH

Niewidka

12 skoków

12 rakiet

mniejsza grawitka

ubranie wroga

Nie za dużo? Scout jak najbardziej powinien zostać, usp wywalić bo i tak nie widziałem, żeby ktoś używał, chyba woli wyciągnąć M'ke z 30 nabojami i mieć 1/6 niż uspa z 12 nabojami i mieć 1/5 xD

AutoBH niech zostanie, niewidkę leciutko zmniejszyć, by było ją widać, a nie całkowicie niewidzialna jak teraz

12 skoków i 12 rakiet? Po co tyle? 7 skoków i 5 rakiet wystarczyłoby.

Mniejsza grawitka ok

I po co to ubranie wroga? Ma to każda klasa XXL. Jak jest dużo osób z premkami to nie wiadomo w kogo strzelać, czy to mój czy przeciwnik. Myślę, że ubranie wroga można dać 2-3 klasom XXL, a nie wszystkim.

Jeszcze co do samych klas XXL. Są zbyt dobre, by je zabić, a co dopiero mówiąc jak się nie ma perka ani wysokiego poziomu. Trzeba również zobaczyć na nowych graczy, oni nie przyjdą i nie będą ciągle ginąć z nadzieją, że im się uda, ani nie będą kupować klas premium, po prostu wyjdą. Nowy gracz, szczególnie jak jest niezaprzyjaźniony z dużymi COD'ami nie ma najmniejszych szans przeciwko wytrawnym graczom cs'a z premką XXL. Jeszcze jak mają perka, który umożliwia widzenie niewidzialnych, gdy sami latają na pełnej niewidce z 1/1 ze Scouta i 12 skokami...

EDIT

Prawda @Marcineeek.. Ale chyba to już pisałem w innym temacie - Zróbcie po prostu cały serwer od nowa, tak będzie za dużo pieprzenia się z tym i szukanie błędów, których jest masa. Wywalić wszystko, porównać niektóre klasy i perki ze sobą, poprzerabiać, zrobić od nowa i złożyć do kupy. Wiem, jak to wygląda, że tak łatwo o tym pisze, a to może zająć ogrom czasu przerobienie serwera, no ale jak chcecie. Wasz wybór

dobrze opisane ale jak ja mam orzełka to ja  musiałem grać tyle żeby go wbić  i on  nawet bh nie ma ani gra-witki   i jest o wile go bardziej widać  a taki  xxl bierze widzika czy coś tego typu i już po grze bo ja go nie widzę a on mnie już w 100 % jeśli trzeba to mogę zrobić ss jak go na zumie widać  np. na longu ledwo  

zileony gra np. elitą  to są szanse ale jak już są jakieś xxl to już wychodzę z gry bo nie ma szans i mi szkoda myszki a nowi gracze już nie wracają  taki warning wbije zrobi 60 7  z xxl a nikt nie może wbić tyle z elite lub premium a co dopiero free i tak zawsze  jest

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...