Skocz do zawartości
elo elo 350

#203 - Pytanie Dnia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wyjątkowo bez tekstu pogrubionego (nie ma mnie przy laptopie)

                                                    image.png.e383f2df05af64e57ee829134534a41e.png

                                                                      Co sądzisz o LGBT?

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie ciężki temat, budzący kontrowersje wśród wielu osób. Ja tam nic nie mam do LGBT, ponieważ mam wielu znajomych, którzy są homoseksualni, nigdy mi to specjalnie nie przeszkadzało. Tacy ludzie to też ludzie. Oczywiście przyznaję, że z lekka mnie to obrzydza, gdy gdzieś na ulicy przykładowo chłopak z chłopakiem się obściskuje, ale też nie wszystkie osoby LGBT się tym aż do tego stopnia ,,chwalą", więc nie mierzę ich wszystkich jednakową miarą, przymykam na to oko. Myślę, że dopóki nic nikomu nie robią to mogą sobie żyć. Sama nie wyobrażam sobie mieć dwóch ojców czy dwóch mam. Miłość to miłość, nie wybiera. 

Edytowane przez Clueey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Generalnie jak potrzebują to niech się pedalą (czytaj: kochają) jak normalni ludzie w domach. Latają takie pseudo zyeby  po ulicach w różowych spódnicach z jajami na wierzchu albo inne gołe, umalowane  niedorozwoje. I kto normalny ma to poprzeć? A co z dzieci, które muszą na to patrzeć? 

Dorzucam zdjęcie w ramach instrukcji działania.

Screenshot_20190723-164400_Facebook.thumb.jpg.8b0d9f31b33797810bcf49f0d67c97b0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...