Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że administracja serwera COD45k bardzo się stara aby serwer na siebie zarobił. Tak samo jak dany admin robi temat że klasa XXL jest taka op a teraz mówi że to samo co Elite?

20190820120225_1.jpg

20190820120332_1.jpg

20190820120358_1.jpg

20190820120523_1.jpg

20190820120527_1.jpg

20190820120529_1.jpg

20190820120548_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A idź pan na żartach się nie znacie....

Napisałem to specjalnie  ponieważ XXL jest zbyt OP i jak taki bot kupi XXL to będzie grał jeremem z m4, a przez to ludzie wychodzą bo "gó**o serwer" :) 

I nawet nie wiesz jak mnie denerwujesz grając jeremem z m4 i innych graczy przy okazji też ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zbyt OP? xdd elite ma 1/8 xxl ma 1/6 a to zalezy od losowosci po 2 to nie pierwszy raz jak tak piszesz/mowisz, przez to również gracze placza na xxl i ty jestes tego gownym winowajcom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Marcineeek. Mi nie jest do żartów bo nawet nie zdajesz  sobie sprawy chyba ile to wszystko mnie kosztuje. 

Jeżeli masz mi robić taką anty-reklamę to zapłacisz mi za to, że nie kupili xxl tylko elite? 

Też pożartuję i daję Ci ostrzeżenie w dziale admina. 

To nie jest pierwsza osoba którą zniechęcasz do kupna xxl (patrzyłem logi) 

Mówisz również nieprawdę, że xxl zostanie usunięte. Nie wiedziałem o tym nawet ja.

Weź się człowieku ogarnij bo w tym tygodniu niektórzy z naszej ekipy na prawdę mają nie pokolei w głowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...