Skocz do zawartości
DymSooN

 zamknięty Zgłoszenie admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat'era: Na smurfie grał bez nicku na meinie: WonszŻeczny 
Godzina, data zdarzenia: 21.08.2019 godzina 1:51 
Mapa: Mirage 
Serwer: Było to na mmie ale @aquax kazał to tu pisac  
Link do demka: steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-GmdFp-Bhchf-Mk4Ga-Do35a-rjNYE      Jest to demko z mma wystarczy dac to do przegladarki i uruchomic przez steam clienta.
STEAM_ID/IP: STEAM_0:1:165106008
Uzasadnienie: No więc osoba bez nicku na demku żółty awatar z logiem s1 Jest to WonszŻeczny który ma admina na only mirku csgo i poprostu leci sobie na odpalę a jak wiadomo admin musi dawać sobą przykład a nie samemu cheatować. Jak wspomniałem nie jest to na serwie tylko na mmie ale aquax dał mi w wiad prywatniej zebym tu to napisał wiec pisze 

 

Potwierdzeniem że to on są ssy jego wiadomosci z "lolzinem" ktory tez gral wtedy z nami mma w wiadomosciach pisal ze ma admina na multi hedzie i dal link do swojego meina 

Edytowane przez DymSooN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem ktoś chcę wrobić @WonszZeczny, by stracił rangę, ale to nie jest do końca pewne.. 

Zaraz typa obczaję, nie wiem po co te nerwy, wcześniej nie mogłem, gdyż byłem na telefonie..

@WonszZeczny masz coś do powiedzenia?

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


52 minuty temu, WaRninG1 napisał:

Moim zdaniem ktoś chcę wrobić @WonszZeczny, by stracił rangę, ale to nie jest do końca pewne.. 

@WonszZeczny masz coś do powiedzenia?

Twoim zdaniem "XD" Powiedz mi teraz w czym się teraz twoje zdanie liczy niech ktoś bardziej ogarniający csa sprawdzi demko i zobaczy że leci perfidnie i tyle bo taka odp że coś twoim zdaniem to nic tu nie wskóra... Nie rozumiem dlaczego osoby mające golda czy kałacha dostają się do ubt bo w ubt ludzie powinni dobrze rozróżniać globala od kryjącego się odpała a osoba z goldem wątpię żeby ogarniała takie rzeczy skoro ma taka rangę a z tego nie jest problem wyjść  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak ktos z poziomem dmg czy orzelka moze miec smurfa jest mi w stanie ktos wytlumaczyc? on sie nie umie ustawiac nawet . Szczerze mowiac poza trolowaniem i retardowaniem widze z 2 fartowne flicki i zadnych jakichs tam spalonych akcji. Wiekszosc na info albo fartem cos trafil z awp a poza tym TT wiecznie na mieso sie wystawia i wg mnie slabsze rangi. Dla mnie gosc spalony nie jest i poza fartem z awp w 4 rundzie co flick mu siadl na gale nie widze nic podejrzanego. Mysle , ze max LE ranga moze LEM. Strzela cos ze snajperek ale nic poza tym. I widac ze TT tez wiecznie midem na mieso leciala bez pomyslu nie wspominajac o braku uzywania szifta.

-B jesli trzeba bedzie to na sile napisze jedna spalona akcje z gali co trafil flicka

nawet jesli bana mial to najpierw pokaz dowody z kontem z banem . A jesli mial i tu nie widac nic podejrzanego to znowu spali bo platinum padlo po 90euro za miesiac haxa legit a tez wykrylo. Nie sadze ze go stac na legity wiec jak wylapie VAC to zwroce Ci honor. Ale poki co -B

Edytowane przez joolz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...