Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 02.09.2019 14:50
Nick Admina/Gracza: Dymson
Dowód(Ss'y/Demko):


Uzasadnienie: Admin sprawdza gracza pod kątem WH, gościu namierza przez sciany, wbiega w bsy z kosą, prefire przez sciany, uznaje, że jest "czysty". Bana którego dostałem oczywiście słusznie, gdyż wyzywałem gracza od "odpałów, dzieciaków". Poniekąd się usprawiedliwiam brakiem reakcji admina w tej sprawie. Skarga napisana ze względu na admina który nie potrafi odróżnić czitera, od zwykłego gracza. 
Świadkowie: - 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@DymSooN masz coś do powiedzenia? A tak btw, czemu Ty go nie zbanowałeś, przecież od razu widać, że to hax.. 

Dopiero musiałem ja wejść, bo były skargi na tego gracza, mówili, również, że Ty z nim nie zrobiłeś..

@aquax

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra może zacznijmy od tego że nie zawsze gracz leci "perfidnie" bo o wexie ludzie pisali wcześniej żeby go sprawdzić itd wchodziłem na specta sprawdzałem go 2 razy sprawdzał wszystkie pozycje itd nie robił dziwnych akcji w skrócie grał normalnie (gdy go oglądałem to jest słowo klucz). Przejdę do sprawy @Memesi0 Nie życzę sobie takich akcji jak dzisiaj że po zwyzywaniu Wexa zacząłeś gadać w moją stronę że nie nadaję się na admina bo nie umiem odróżnić gracza od czitera LOL gram w tą grę dobre lata mam kilka tysięcy godzin i mi mówisz takie rzeczy człowieku naucz się słuchać mówiłem na serwerze wyraźnie że sprawdzałem go i nie widziałem żadnych spalonych akcji grał normalnie może przekalkuluj sobie to w swoim małym móżdżczku że ludzie ogarniają już to że jest takie coś jak vanish i nie widać admina na spect więc gdy gra np taki Wex na odpale nagle z enemy zniknie admin a nie widać na czacie że opuścił grę może domyślić się że go chcę sprawdzić. 

Tyle ode mnie w tym temacie jak dla mnie warning będąc w ubt powinien wiedzieć takie rzeczy a nie pisać w moją strone "czemu Ty go nie zbanowałeś, przecież od razu widać, że to hax.." ehh no nic nie będę do nikogo miał bólu du*y może takie osoby po prostu do takiego czegoś się nie nadają nie wnikam.

Pozdrawiam.

   

 

 

Edytowane przez DymSooN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O czym ty piszesz, przecież na demku słychać jak Ci gracze mówią, żebyś go sprawdził. Wchodzisz na spect, gościu mierzy przez ściany, prefire wsadza i go sprawdzasz. Ty wyskakujesz, że nie każdy gracz to ewidentny hax. Dałem rozpiskę, w której widać jak wchodzisz na spect i WEX nawet się nie kryje z mierzeniem przez ściany. To ile grasz w tę grę świadczy o twoim poziomie, "tysiące" godzin nadal niczego cie nie nauczyły? Sprawę z moim móżdżkiem ominę, nie będę cie obrażał na forum, ale to co wypisujesz o "vanish" jest żenujące. Byłeś z nim w teamie, jak zginiesz widzisz swoich sprzymierzeńców, nie zauważyłeś przez całą mapę jak kolega celuje przez ściany? Jak można takiego perfidnego haxa nie zauważyć. 

Piszesz, że warning się nie nadaje, ja tu widzę tylko twoją niekompetencje oraz brak racjonalnego myślenia. Mogę się mylić, ale z tego co piszesz, idzie wywnioskować, że się nie nadajesz na stanowisko.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie rozumiem czm muszę powtarzać to samo pisałem że JA SAM NIE WIDZIAŁEM GO PRZY ŻADNEJ DZIWNIEJ AKCJI wchodząc na specta sprawdzałem 2 inne osoby z czego jak mogłeś zauważyć jedna z nich dostała perm bana. Dziwne jest to że dla cb sprawa z vanishem jest żenująca sam wiesz co to i nie jedna osoba również to wie LOL nadal nie rozumiem dlaczego na siłę chcesz coś udowodnić nie mając dobrych argumentów.

Niech ktoś zamknie ten temat żeby nie robić spamu @aquax sb to rozstrzygnie... 

Edytowane przez DymSooN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim argumentem jest demko, na którym widać i słychać jak wchodzisz na specta sprawdzasz gościa, który patrzy przez ściany. Teraz próbujesz jakiś kit wcisnąć o braku dowodów na gracza. Jakoś Warning i pewnie każdy oglądający to demko zauważyłby od razu "dziwne akcje". Siedząc na serwerze tym bardziej to widać. Dodajmy, że WEX grał przez trzy mapy, ciągle odpalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...