Skocz do zawartości
MemesiO

 pozytywne MemesiO

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz rozpiszę demko ;) 

http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20190908-0945-de_mirage.dem.zip

12:36-Tak jakoś po modelu celowałeś+B,

12:55-To samo co wcześniej, po modelu przez ścianę celowałeś+B,

13:06-Wiedziałeś kiedy wychylić, kiedy przeciwnik był za ścianą+B,

15:26-Tak jakoś wychyliłeś na pewniaka+ten celownik trochę Ci za nim poszedł+B,

18:16-Dziwnie wychyliłeś na ten konektor+B,

19:20-Akurat zoomowałeś, jak miał wychylić..+B,

19:43-Dziwnie wychyliłeś na ten bs..+B,

19:48-Ten prefire do jungli..+B,

23:28-Dziwny prefire na tetris..+B,

24:15-Nie wiedziałeś, że po prawo będzie jeszcze jeden, a mimo to wychyliłeś z prefire..+B,

@joolz @No Pr0blem I co, że mam kałacha w laurach LOL? Jak jesteś czysty, to po co się denerwujesz? XD

 

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dlaczego swojego nie nagrałeś? Skoro GOTV ma opóźnienia i przekłamuje niektóre sytuacje. Czekam na rozpiskę ale własne demko to podstawa. Pod jakim kątem jestem "sprawdzany" czy raczej "atakowany"?

 

Tak poza tym, kto Ci dał admina skoro masz "kałacha w laurach" XD

Edytowane przez MemesiO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To tak:

@WarninG!? co ty wogóle odpierdalasz? 

https://multi-head.pl/topic/105154-odrzuconeodwołanie-od-bana-wnk/

 jak i w tym temacie dałeś graczowi bana bez sprawdzenia go na spect, tylko grająć na serwerze.  Za to powinno być +1 od bana, a nie wiadomo ile już takich banów dałeś.

demo od Gunnera. Od razu przed rozpiską ci zaznaczę że na GOTV słychać obie drużyny, a grając tylko swoją.

3:50 ?-B z takiej odległości chyba ciężko nie usłyszeć skoków z okna (mikro tylko od ct) tt jest cichutkie, więc bez problemu to usłyszy

8:30 -B

11:40 ? -B

13:25 -B

13:44-B zaraz po tym jakiś małolat się odezwał że odpalony lata, po czym w kilka sekund dałeś mu bana, ciekawe

Zrozumiem @No Pr0blem bo dopiero "zaczyna" oglądanie demek w CSGO, ale jak nie jest pewny nie powinien banować ;) @LOLSON @aquax weźcie sprawdźcie te demo i dajcie UB,  bo ban nie słuszny 

Przechodząc do tego odwołania. Z tego co mi mówiłeś sprawdzałeś go wczoraj przez 1h?,  i rozpiszesz wczoraj nagrane demo. No, nie widać. Znowu ban bez sprawdzenia

12:36 ? -B

12:55 -B

13:06 +/-B/-B

15:26 -B

18:16 -B dostał info, że enemy idzie od drabinki, a także twoje słowa - "zbanuje go pod koniec mapy", Komu ty się chwalisz tym? Popisywanie się przy znajomych w grze?

19:20 -B

19:43 -B

19:48 -B

23:28 -B

24:15 -B

Większości tych akcji nawet nie powinno być tu w rozpisce, bo są oczywiste. 

Spokojnie, nie ma tu żadnej "kolesiówy", po prostu byłem świadkiem dzisiejszego zdarzenia, i to co robisz jest śmieszne, 

Za banowanie podczas gry admini dostawali ostrzeżenia, więc czemu jako ty masz nie dostać?  UBT wyzywa adminów że nadużywają funkcji, a sam jako UBT nie jesteś lepszym przykładem.

To wszystko. Pozdrawiam :)  

 

 

Edytowane przez Kyou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słabo Ci to idzie @WaRninG1 Mam masę skarg na Ciebie że nie potrafisz sprawdzać i proszą mnie by ktoś inny sprawdzał tylko nie ty. 

Po rozmowie z @No Pr0blem Dostajesz ode mnie  ostateczne ostrzeżenie. Jeszcze jedna taka sprawa i zostaniesz zdegradowany.

Przejrzałem na szybko demko i nie widzę nic ciekawego by gracz dostał bana tak więc leci UB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...