Skocz do zawartości
MemesiO

 pozytywne MemesiO

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz rozpiszę demko ;) 

http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20190908-0945-de_mirage.dem.zip

12:36-Tak jakoś po modelu celowałeś+B,

12:55-To samo co wcześniej, po modelu przez ścianę celowałeś+B,

13:06-Wiedziałeś kiedy wychylić, kiedy przeciwnik był za ścianą+B,

15:26-Tak jakoś wychyliłeś na pewniaka+ten celownik trochę Ci za nim poszedł+B,

18:16-Dziwnie wychyliłeś na ten konektor+B,

19:20-Akurat zoomowałeś, jak miał wychylić..+B,

19:43-Dziwnie wychyliłeś na ten bs..+B,

19:48-Ten prefire do jungli..+B,

23:28-Dziwny prefire na tetris..+B,

24:15-Nie wiedziałeś, że po prawo będzie jeszcze jeden, a mimo to wychyliłeś z prefire..+B,

@joolz @No Pr0blem I co, że mam kałacha w laurach LOL? Jak jesteś czysty, to po co się denerwujesz? XD

 

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dlaczego swojego nie nagrałeś? Skoro GOTV ma opóźnienia i przekłamuje niektóre sytuacje. Czekam na rozpiskę ale własne demko to podstawa. Pod jakim kątem jestem "sprawdzany" czy raczej "atakowany"?

 

Tak poza tym, kto Ci dał admina skoro masz "kałacha w laurach" XD

Edytowane przez MemesiO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To tak:

@WarninG!? co ty wogóle odpierdalasz? 

https://multi-head.pl/topic/105154-odrzuconeodwołanie-od-bana-wnk/

 jak i w tym temacie dałeś graczowi bana bez sprawdzenia go na spect, tylko grająć na serwerze.  Za to powinno być +1 od bana, a nie wiadomo ile już takich banów dałeś.

demo od Gunnera. Od razu przed rozpiską ci zaznaczę że na GOTV słychać obie drużyny, a grając tylko swoją.

3:50 ?-B z takiej odległości chyba ciężko nie usłyszeć skoków z okna (mikro tylko od ct) tt jest cichutkie, więc bez problemu to usłyszy

8:30 -B

11:40 ? -B

13:25 -B

13:44-B zaraz po tym jakiś małolat się odezwał że odpalony lata, po czym w kilka sekund dałeś mu bana, ciekawe

Zrozumiem @No Pr0blem bo dopiero "zaczyna" oglądanie demek w CSGO, ale jak nie jest pewny nie powinien banować ;) @LOLSON @aquax weźcie sprawdźcie te demo i dajcie UB,  bo ban nie słuszny 

Przechodząc do tego odwołania. Z tego co mi mówiłeś sprawdzałeś go wczoraj przez 1h?,  i rozpiszesz wczoraj nagrane demo. No, nie widać. Znowu ban bez sprawdzenia

12:36 ? -B

12:55 -B

13:06 +/-B/-B

15:26 -B

18:16 -B dostał info, że enemy idzie od drabinki, a także twoje słowa - "zbanuje go pod koniec mapy", Komu ty się chwalisz tym? Popisywanie się przy znajomych w grze?

19:20 -B

19:43 -B

19:48 -B

23:28 -B

24:15 -B

Większości tych akcji nawet nie powinno być tu w rozpisce, bo są oczywiste. 

Spokojnie, nie ma tu żadnej "kolesiówy", po prostu byłem świadkiem dzisiejszego zdarzenia, i to co robisz jest śmieszne, 

Za banowanie podczas gry admini dostawali ostrzeżenia, więc czemu jako ty masz nie dostać?  UBT wyzywa adminów że nadużywają funkcji, a sam jako UBT nie jesteś lepszym przykładem.

To wszystko. Pozdrawiam :)  

 

 

Edytowane przez Kyou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słabo Ci to idzie @WaRninG1 Mam masę skarg na Ciebie że nie potrafisz sprawdzać i proszą mnie by ktoś inny sprawdzał tylko nie ty. 

Po rozmowie z @No Pr0blem Dostajesz ode mnie  ostateczne ostrzeżenie. Jeszcze jedna taka sprawa i zostaniesz zdegradowany.

Przejrzałem na szybko demko i nie widzę nic ciekawego by gracz dostał bana tak więc leci UB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...