Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Wredna

Doświadczenie (w byciu adminem): Posiadam wielokrotne ;)

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Między takie 4-5/6. Nie zajmuje się pisaniem pluginow, nie bawię się w takie rzeczy, ale znam wiele komend przydatnych adminowi. ;)

Staż w CS-sie: 5 lat 

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Każdy chyba mnie już tutaj zna, ale dla tych co mnie nie znają: Na imię mam Renata, lat 24, młoda mama.  :D Lubię grać, a w sumie maniaczyć w counterka i to dość sporo. Ostatni czasy widuję jednego max dwóch adminów na serwerze i jestem przerażona.. Z tego co wiem jest bodajże sześciu adminów a gra tylko dwójka? A najczęściej gra @Roy Keane. Chciałabym pomóc w opiece nad serwerem, gdzie notorycznie gracze łamią regulamin. Staram się być osobą bezkonfliktową i chyba większość graczy na serwerze mnie lubi. Na grę poświęcam czasami cały dzień i pół nocy z max dwugodzinną przerwą. Nie grywam w weekendy, gdyż ten czas poświęcam sobie, mam też zajęcia co dwa tygodnie i wtedy jestem w szkole od 8-18 a niekiedy do 20:00 więc nie dałabym rady wejść na serwer. 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Hmm... Myślę że takie 5-6h (nawet więcej mogę poświęcić) ^^

Kontakt: Steam/forum/snap/jeśli trzeba to fb

Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/wredna/80.72.43.106:27022/ tak wiem, GT nie powala, bo miałam sporą przerwę od coda, jednak każdy wie, że jestem w stanie to szybko nadrobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NA TAK! :)

Doświadczona jest, zaczynałem kadencje jak tu wróciła :D

+/- GT nie jest źle, aż tak :D nadrobisz :P

Podaj snapa :kappa:

Staż

amx

Pozdrawiam, daj nudesa to dam wiecej Tak XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście na tak przyda sie admin który jest prawie caly czas a renia taka jest gt sie poprawi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Tak:

+dawna adminka

+steam

+wiek

+da się z nią normalnie porozmawiać

Na serwerze przyda się pomoc bo nawet sama napisałaś mało co adminów widać, najczęściej widuje Roya i Losika ale te parówki nie są robotami i nie będą 24 h na dobe na serwerze, a ty jak masz chęci to :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie TAK Mamo!

doswiadczona

komunikatywna

od kiedy zaczela gre, gra czesto

amx i wiek gooood!
pomocna dlon zawsze sie przyda ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watekzamkniety.png

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...