Skocz do zawartości
Trash

[ODRZUCONE]Przeniesiona sprawa

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: TRASH
Godzina, data zdarzenia: 22:22
Mapa: De_Mirage
STEAM_ID / IP: STEAM_1:1:510881630
Uzasadnienie: Dostalem Bana za cheatowanie, oczywiscie tego nie robie, zaszlo nieporozumienie - Juz daje Demko, pozwole je wybronic/skomentowac :)

 

http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20191009-2149-de_mirage.dem.zip

 

20:41 - Normalny strzal w głowe

21:55  - profilaktyczny skan na fireboxy, jest duza szansa ze go uslyszalem, kill normalny

24:25 - nie sprawdzalem bsa ani underwooda z wlasnej glupoty, na moje szczescie tym razem nikogo tam nie bylo, prawie zawsze sprawdzam tam jako pierwsza pozycje, bo jest to takze moja ulubiona na a :)

27:56 - normalne zabojstwo, skanowalem smolka, zaczal znikac, zobaczylem przeciwnika to pociagnalem full auto i go zabilem, nic nadzwyczajnego

28:00 - albo slyszalem palace, albo po strzalach na rampe odrazu sie tam wcelowalem, bo ja na miejscu przeciwnika bym powoli wychodzil

29:21 - normalny tap na typa co biegl przed siebie ( w zwolnionym tempie wyglada to w miare naturalnie, nie w 100% bo to demko nie oszukujmy sie )

30:55 - slyszalem strzal w jungli, zobaczylem ze typ ucieka w ostatniej sekundzie to dalem prefire

 

Tak wiec ocencie czy ban sluszny czy nie, czekam na unbana, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Obejrzałem demko w zwolnionym tempie i gość na sensa dużego ustawionego .
Nie widziałem specjalnie czegoś niemożliwego .
Robi czasem prefire , ale w miejsca gdzie może przeciwnik się znajdować . (dużo razy był prefire a przeciwnika nie było, więc... o.O)
Nie patrzy przez ściany, wychyla stopniowo, nie leci jak głupi przed siebie .
Może po prostu gra na wyższe rangi i wie chłop jak grać . 
Ja nic podejrzanego nie widziałem . 

Niech inni zobaczą i się wypowiedzą ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...