Skocz do zawartości
Slodka niewinna

 odrzucone Slodkaniewinna

Rekomendowane odpowiedzi

Nick :|T-MAJ#R|słodka niewinna:*

Wiek: 18.

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem na kilku serverowniach.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7.

Staż w CS-sie:  Ok:6 lat.

Steam / NonSteam:  Steam.

Dlaczego Ty:

Podoba mi się server tam zawsze panuje tam fajna i miła atmosfera do której chce się wracać. 

Dlatego też chciałem pomoc w łapaniu graczy używających wspomagaczy , osób które nie przestrzegają regulaminu .'

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 1/2 godziny zależy o której wrócę z praktyk , ostatnie 2 tygodnie byłem mniej aktywny z powodu praktyk ale we wtorek  (15.10) już się kończą wiec zacznę grac regularnie .

 

Kontakt: oryginalnie  steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561198816010616/ ewentualnie Facebook.

 

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/|T-MAJ#R|słodka niewinna%3A*/80.72.43.106:27027/

 

Miłego wieczoru

Pozdrawiam Mateusz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zanim się tu reszta rozpisze to wkroczę ja.  Gt w kratkę, musisz je poprawić bo my na słowo nie uwierzymy, że będziesz grał więcej. U nas czyny nie słowa ;)  2 sprawa to mikro. U admina to podstawa, temu też pewnie słaba komunikacja z graczami i ograniczyłeś się do kilku znajomych na serwerze no bo ciężko pisać z wszystkimi na raz ;) Komunikatywność u Admina jest tak samo wymagana jak np steam, mikro czy kultura z którą też różnie bywało ;) Na dzień dzisiejszy podanie zamykam na  a Ty w pierwszej kolejności ogarnij mikrofon a później popracuj nad resztą. Otworzę je za 2 tygodnie i zaproszę resztę do wypowiedzi.



Zgodnie z obietnicą otwieram temat i zapraszam do wypowiedzi.

@sypkilopez @Alcymon @VoN @Te-Tris @Kaizen @joolz @Gumi555 @Shock_Therapy @Egzekutor1 @Cocona_!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 12.10.2019 o 20:27, Slodka niewinna napisał:

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 1/2 godziny zależy o której wrócę z praktyk , ostatnie 2 tygodnie byłem mniej aktywny z powodu praktyk ale we wtorek  (15.10) już się kończą wiec zacznę grac regularnie .

 

 

 Widziałem kilka razy na serwerze, nie mam zastrzeżeń, ale jestem na nie z powodu słabej aktywności.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


10 godzin temu, VoN napisał:

Również zauważyłem brak kultury, a jestem na to wręcz uczulony.  

Odpuść sobie, jestem na nie. 

Potwierdzone info. Pograj jeszcze trochę i spróbuj na nowo. Adminow czasami gra więcej niż graczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...