Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick     ARNOLD KOPYTO
Wiek:45
Doświadczenie (w byciu adminem): Doświadczenie (w byciu adminem): Bylem wiele razy adminem, prowadziłem również swój serwer, amx opanowany :swiniak:
Znajomość AMXX (W skali 1-10): a z 6
Staż w CS-sie:  z 15 lat ha
Steam / NonSteam: . Steam
Dlaczego Ty: Ponieważ przyda się pomocna dłoń
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: sporo z 2 god  min
Kontakt: gg 45554538   steam
Link do GameTracker'a:      https://www.gametracker.com/player/ARNOLD KOPYTO/80.72.43.106:27027/  godziny nadrobię  miałem kupę  roboty   pozdrawiam :ogien:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie to mam zdanie, że na tą chwilę wystarczy adminów na DD2, tym bardziej, że często są na serwerze. Lubię Cię i w ogóle, ale nie na tym to polega. Ja tak jak wspomniałam, uważam, że na chwilę obecną jest wystarczająco ich, a co za tym idzie, dobrze sobie radzą, więc dodatkowa para rąk nie jest im potrzebna, aczkolwiek może oni mają odmienne zdanie i nie zgodzą się z moim. :) No i Twoje GT to porażka, Arnoldzik, chociaż rozumiem, że praca i w ogóle. Ale skoro chcesz admina, to musisz mieć ten czas, a jak go nie będziesz miał, to i tak nie będą mieli z Ciebie żadnego pożytku. Pozdrawiam i idę Cię zbić na DD2 :P 

 

edit. już wszystko wiem co i jak, co nie zmienia faktu, że teraz może gt trochę podciągnie, a następnie znów nie będzie miał czasu i nie będziecie mieć z niego pożytku... ale co ja tam będę pisać, Wasza sprawa. :) 

Edytowane przez Gunia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam 
Może gt na dzień dzisiejszy jest słaby ale:
Arnold jest osobą dojrzałą, jeszcze bardziej umacnia Mnie w przekonaniu, że zasługuję na rangę administratora serwera.
+Steam
+Kultura
+Wiek
+Za czasów mojej kadencji zgłaszał na u@

GT do nadrobienia!

Jestem na TAK

Edytowane przez No Pr0blem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z ilością i obecnością adminów jest roznie. Dzisiaj rano sytuacja, że było 4 na serwie, a wieczorem przy wszystkich obsadzonych slotach byłem tylko ja i czekalem jak ktoś wbije żeby wyjść. 

Arnold nadaje się idealnie na to stanowisko, 0 problemow, znany i lubiany z niego chudy Miś ;) wszystkie wymagania spełnia, jestem za okresem próbnym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W końcu podanie ileż można czekać i ... Cię zabijać na respie tt. Każda para rąk przyda się do pomocy. 

+ Kultura

+ Doświadczenie

+ Wie co w trawie piszczy...

No i widzimy się na longu. 

GT to nie wszystko. ( Gracze nie muszą pisać urlopu a Arnold wytłumaczył dlaczego ostatnio miał słabszą aktywność.) Opur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...