Skocz do zawartości
Clueey

Wywiad z wilkiem w owczej skórze! :)

Rekomendowane odpowiedzi

 

KqtXLIY.png.023bea70848b9399a3a1266b086a6570.png.e1c2a3d6e96e5dead416ddb619e8b44c.png

wiadrzak.png.7a19730d60960063f8d8ba785b988de9.png

KqtXLIY.png.023bea70848b9399a3a1266b086a6570.png.e1c2a3d6e96e5dead416ddb619e8b44c.png

Witajcie! W dzisiejszym wywiadzie chciałabym przybliżyć Wam wizerunek osoby, która na Naszym forum posiada rangę Mistera.

Zachęcam do przeczytania!

Clueey - redaktor
wiadrzak - respondent

KqtXLIY.png.023bea70848b9399a3a1266b086a6570.png.e1c2a3d6e96e5dead416ddb619e8b44c.png

Cześć. Bardzo mi miło, że zgodziłeś się na przeprowadzenie tego wywiadu. Na początek może powiedz coś o sobie - jak masz na imię, ile masz lat, skąd jesteś?

Hejka, jestem Wiktor, mam 20 lat i mieszkam w Ostrowcu Świętokrzyskim, niedaleko Kielc.

Wiktor.. bardzo ładne imię. :) Wspomniałeś, że masz 20 lat, pracujesz już gdzieś czy może uczęszczasz jeszcze do szkoły lub chodzisz na studia?

Superanckie, też mi się podoba. Skończyłem technikum logistyczne w maju i od tamtego czasu pracuję za granicą, wpadłem w chorą pogoń za hajsem, niestety takie życie. :(

O, proszę, to mamy coś wspólnego, bo ja aktualnie uczęszczam do technikum właśnie o profilu logistycznym, ale mniejsza o mnie. Pracujesz jako logistyk czy sprawdzasz się w innym zawodzie? Gdzie pracujesz i czy podoba Ci się praca za granicą? Opłaca się wyjeżdżać pracować poza ojczysty kraj?

Dodam tylko, że przypadkiem się znalazłem w tej szkole. Pracuję na odlewni, lakieruję żeliwne elementy. Jasne, że mi się podoba! Poznałem tutaj wiele świetnych osób i to nie tylko z Polski, najśmieszniejsi są Turcy, bardzo fajny naród. Hmm, na to pytanie ciężko odpowiedzieć, jeśli nie ma dobrze płatnej pracy w "domu" to jak najbardziej opłaca się wyjechać za granicę. Wiadomo, że w Polsce też gdzieś jest "dobra" praca, ale na swoją jako tako nie narzekam.

Ooo, no nie powiem, brzmi ciekawie. W sumie zgadzam się z Tobą, jeżeli nie można złapać dobrej pracy w ojczystym kraju, to warto wyjechać za granicę. Może powiedz Nam coś o miejscowości, z której pochodzisz - czy jest tam coś co warto zobaczyć?

Nie, nie ma tutaj nic ciekawego oprócz patoli i Żabki na każdym osiedlu.

Haha, to faktycznie fajnie tam macie. :D Myślałeś kiedyś o przeprowadzce do innego, polskiego miasta?

Na razie to myślałem żeby zdać egzamin zawodowy, bo jednego nie zdałem. :( Na tym się teraz skupię! 

Rozumiem, życzę Ci powodzonka! :D Czym się interesujesz, Wiktorze?

Dzięki, na pewno się przyda! Hmmm, muzyką - to przede wszystkim, zbieram rap płyty, motoryzacją, motorsportem, ostatnio odkryłem nowe hobby - fotografię, uwielbiam to robić, po prostu lubię cyknąć ładne zdjęcie!

Ja też uwielbiam muzykę i fotografię! Może pokażesz Nam parę zdjęć, które wykonałeś? Sam z siebie zacząłeś się tym interesować czy może dzięki komuś odkryłeś, że to lubisz?

Zawsze lubiłem oglądać zachód słońca czy gwiazdy, z czasem zacząłem robić zdjęcia, hmmm, tutaj są te najfajniejsze, według mnie ;) > klik < kto chce niech sobie sprawdzi. 

73322152_541400836674123_5559153053796274206_n.jpg.d5d09e6c0f6bec413cc37b7137ff1ee3.jpg

Bardzo fajne fotki masz u siebie na Instagramie, polecam każdemu zaciekawionemu zajrzeć. :D W jaki sposób spędzasz czas wolny?

Śpię albo się nudzę, teraz idzie zima, więc nie ma nic do robienia na dworze, bo zimno. :(

Podsumowując leniuszek z Ciebie. :P Dobrze, powiedz gdzie widzisz siebie za 10-20 lat? Masz już jakieś przyszłościowe plany/cele czy raczej wolisz póki co o tym nie myśleć?

Żaden leń! Jak jest normalna pogoda to wychodzę na rower czy na bojko.. Nie mam pojęcia, skupiam się na tym co jest teraz, to jest ważne. To co kiedyś będzie na razie mnie szczerze mówiąc nie interesuje jakoś szczególnie.

Okej, niech będzie po Twojemu, załóżmy, że Ci wierzę.  Skupiasz się na teraźniejszości - moim skromnym zdaniem, jest to bardzo dobre podejście. W takim razie powiedz, proszę, jakiej muzyki słuchasz? Jeśli chcesz możesz też pokazać Nam swój ulubiony utwór.

Głównie to polskiego rapu, yyy, ciężko będzie podać ulubioną, ale spróbuję, czasem wleci jakiś popik czy coś co wpadnie mi w ucho.

Uuu, moje klimaty, dobrej muzy słuchasz! Przejdźmy więc do pytań dotyczących życia wirtualnego. Jesteś już długo na MultiHeadzie, z tego co widzę na profilu to od 2014 roku, to aż 5 lat stażu! Pochwal się jak właściwie tutaj trafiłeś?

Przypadkiem, grałem z @Maajkeel i @senor na TOPMasters.pl jak się okazało tamtejszy H@ okradł @aquax na $, a no grał z nami wtedy @Reloop "leciał na dwie sieci". Zachęcił Nas do przejścia tutaj na JB, więc zabrałem swoich kolegów, oni swoich, i 3/4 serwera zaczęło grać tutaj, co prawda długo to nie trwało i tam dostałem bana, ale było warto, chociaż nie mogłem się przestawić, ale gdy zacząłem poznawać tutaj graczy z JB typu @Knopa czy @Mikus@dzejki i reszta bandy ch**a, chciałem tu zostać, początki były ciężkie, ale jestem tutaj do dziś, chociaż wiele, wiele osób chciałoby żebym dostał bana. :)

Ciekawe początki, zazwyczaj bywają one ciężkie. Poznałeś tu na sieci kogoś z kim rozmawiasz na co dzień lub po prostu utrzymujesz dobre relacje teraz?

Jak każdy mam swoich "kolegów" z sieci, ale je*ać ich. Oni wiedzą o kim mówię, pozdro misiaki.

W sumie masz rację. Również ich pozdrawiam, kimkolwiek są. :D Powiedz w takim razie skąd pomysł na nick wiadrzak? Czy jest to Twój pierwszy nick? Jeżeli nie, to jaki był Twój pierwszy nick i jaka wiąże się z nim historia? ;)

Wanderinhio to pierwszy nick, geneza jego powstania jest dosyć prosta - kolega, który instalował mi CS jakieś hmm, 10-9 lat temu mi go ustawił i tak zostało, od czasu do czasu zmieniam sobie nick bo tak mi się podoba, tyle.

To kolega miał niezły pomysł na nick w takim razie. :D Planujesz może w przyszłości być kimś więcej na forum, np. adminem jakiegoś serwera?

Nie, nie mam zamiaru mieć tutaj żadnej rangi, chyba, że zbanowany. Nie gram ostatnio w gry, no chyba, że JB by ktoś postawił to może bym pograł, kto wie.

Haha, no faktycznie, bycie zbanowanym może się okazać nie lada wyróżnieniem. :D Czy Twoim zdaniem forum wygląda lepiej niż parę lat temu, gdy tutaj dołączyłeś?

Zdecydowanie nie, kiedyś była lepsza administracja, wszyscy dbali o forum, z biegiem lat sporo się pozmieniało. Kwestia wyglądu też się zmieniła, jak dla mnie na gorsze, ale to moja opinia.

Każdy ma prawo do posiadania własnego zdania, więc to zrozumiałe, że możesz mieć inny pogląd na to wszystko niż inna osoba. Powiedz może teraz jakich ludzi cenisz sobie w swoim życiu, a jakich starasz się unikać?

Cenię ludzi, którzy są sobą, nie udają kogoś kim nie są, niezależnie od towarzystwa zachowują się normalnie. Nie lubię atencjuszy i hustler'ów, nie wspominając o ludziach, którzy walą z du*y :D

Właściwie chyba nikt nie lubi atencjuszy. :D Podejmując jakąś ważną decyzję kierujesz się sercem czy raczej rozsądkiem? Przy okazji powiedz, proszę, kto lub co odgrywa najważniejszą rolę w Twoim życiu?

Ale trudne pytania zadajesz. :o Staram się zawsze myśleć racjonalnie, kieruję się głosem serca. Na drugie pytanie nie potrafię odpowiedzieć, wybacz. :v

Rozumiem. Posiadasz jakieś motto życiowe, którym chciałbyś się z Nami podzielić? ;)

Nie ma lekko, wiadro samo się nie ściągnie ziomek.

Haha, ciekawe to motto. :D Nasz wywiad właśnie dobiega końca, chciałbyś kogoś pozdrowić?

Tobie podziękować za wywiad, a pozdrowić @happy, bo nauczył mnie robić BH i poniekąd dzielimy pasję, pozdro!

Ja również dziękuję za wywiad, a przede wszystkim za poświęcony czas, trzymaj się!

KqtXLIY.png.023bea70848b9399a3a1266b086a6570.png.e1c2a3d6e96e5dead416ddb619e8b44c.png

Edytowane przez Clueey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z "kolegą" już niejednokrotnie był przeprowadzany wywiad, więc myślałam, że tym razem ktoś inny... Mimo wszystko, przeczytałam i doceniam, że coś się dzieje w naszym kąciku. ;) A w sumie zawsze ktoś inny, coś nowego wyciągnie, więc jest ok. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...