Skocz do zawartości
Hytrusek

 zamknięty Skarga na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 19:28   24-11-2019
Nick Admina/Gracza:Naviweusz
Dowód(Ss'y/Demko):
Uzasadnienie:Rozmawiam sobie z chłopakami na serwie a nagle wbija admin. siedzi troche gra nagle dostaje bana prosze o ogarniecie dla tego admina bo bedzie taki sam jak Wath DYS
Świadkowie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hytrusek ma nick Ahmet Zabijaka .

I chciałem tylko powiedzieć że jak wszedłem na server każdy do mnie mówił na chacie głosowym banuj Ahmeta ja powiedziałem że zbanuje wtedy jak wyzwie na chacie głosowym jakąś osobę i zaczął tam się witać z jakąś osobą po czym ktoś mu wszedł w zdanie i Ahmet powiedział cytuje (Zamknij morde cwelu) .

Tylko tyle miałem do powiedzenia w tej sprawie tutaj macie link do demka jak nie wierzycie http://649.gotv.pro/srv56193/auto0-20191124-192139-1924516959-am_dust_64_MH-______Multi-Head.pl________Arena_1v1__128TR__1s1k.pl.dem.zip .

Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Naviveysz jak gracz daje skargę bez jakich kolwiek dowodów to nie musisz nawet się wypowiadać w takim temacie, ale skoro, już dałeś demko to zaraz je obejrze.

0:30- Żeby Ci k***a matka zdechła.. 
0:55-Pierdolona szmata..
1:04-Ty kurwo wredna wy********j..

Rozpisywanie dalej bez sensu, bo tutaj by było chyba ze 100 czasówek, skarga jak najbardziej nie słuszna, jeszcze jestem za przedłużeniem bana dla tego gracza to nie pierwszy raz jak widzę tą kulturę u niego.

@Bezzi  @LOLSON @aquax do zamknięcia moim zdaniem.

 

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...