Skocz do zawartości
Tasior...

 zamknięty Skarga SHADOW OF THE DAY

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 18.12.2019 17-45
Nick gracza: SHADOW OF THE DAY
Dowody: http://d1.hltv.org.pl/srv23614/HLTV-1912181731-de_eldorado.dem.zip

20191218175629_1.jpg
Świadkowie: caly serwer + opiekun
Uzasadnienie: Co to się odwala na tym serwerze to ja już nie dowierzam, admin z pingami po 80 klatkuje, piszę mu żeby wyszedł a on bezczelny mówi, żeby złożyć skargę, no więc jestem. Opiekun serwera niestety na to pozwala.

 

EDIT

Twoja wypowiedź to jeszcze większa parodia, wszyscy gracze chodzą płynnie tylko nie Ty, a skoro nie wiesz, w którym momencie były klatki to przypomnę Ci, koniec mapy, kiedy to proponowałeś mi złożenie skargi.

Jeśli skarga na admina wspiera rozwój serwera to nie wiem w jakich czasach Ty żyjesz ale w tematy polityczne wchodził tutaj nie będę.

Gdybym nie stosował się do regulaminu to dostałbym bana, niestety na Twoją niekorzyść nie miałem za co go dostać.

Jak Ci się nie chce odpalić jpg to już Twój problem, mi się odpala bez problemu, dodane z serwera zewnetrznego.

Skarga dziecinna, to fakt ale sam tego chciał, przy klatkach niby postać jest ale nie można jej zabić uderzając w dane miejsce, ewidentnie widać jak klatkuje, na demku trochę mniej ale nadal widać, jak ma problem z pingiem to wystarczy wejść na specta i sprawdzić co się dzieje, przynajmniej tak raczej powinien zachować się admin aby nie utrudniać gry innym.

Przy okazji na demku widać Twoją arogancję kiedy zwróciłem Ci uwagę, że klatki to Ty masz schodowe, nie ingeruje w to gdzie mieszkasz.

Jeszcze tutaj zajeżdżasz chamskim sarkazmem o miłym użytkowniku, zamiast na serwerze spytać się czy serio masz klatki to mi mówisz, że mój problem jak trafić nie umiem.

Edytowane przez Tasior...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie widziałem u niego żadnych klatek mimo gry w tym samym zespole. Rozumiem skarga z powodu łamania regulaminu i braku reakcji ale to jest trochę dziecinne. @Nemezis ad nwm bo ja tego nie moge zamknac

Edytowane przez Roy Keane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj użytkowniku naszego forum.
Czy mógł bym cię prosić gdzie dokładnie zaobserwowałeś te klatki u administratora , czy mógł byś podkreślić edytując temat w jakich minutach dokładnie były te klatki , czy jest taka możliwość uzyskania od ciebie takiej informacji?
Dobrze że napisałeś skargę pozwoli nam to się lepiej rozwijać na serwerze , czego nie wiem lub czego możemy się dowiedzieć o takich miłych użytkownikach ,

Demko obejrzę ale jeszcze jedna sprawa , w sprawie z tym 2 dowodem jakoś nie chce mnie się odpalić , to jpg nie widzę jest na "X"

3 sprawa Opiekun ci sam powiedział że na serwerze wszyscy mają lagi , jak by tak wszystkich wywalić to by nikt nie grał na serwerach , pomyśl .
po 2 sam mi nie mów co mam robić jak sam się do regulaminu nie stosujesz a to że ktoś ma od czasu do czasu lagi to się może zdarzyć nikt święty nie jest .
po 4 to jak napiszesz post pod postem złamiesz kolejny raz regulamin , edytujesz temat jak chcesz coś dopisać
A i w sprawie tej skargi co napisałem ci na cod 400 to dobrze że ją napisałeś szanuję takich użytkowników ...

arogancjie no fakt … wybacz jeśli cię uraziłem , "twoja wypowiedz to jeszcze większa parodia" - jeśli próbujesz mnie sprowokować to kiepsko mierzysz 

dziwne że mnie trafić nie możesz i nagle zmieniasz zdanie o klatkach "ewidentnie widać jak klatkuje, na demku trochę mniej ale nadal widać," no to widać czy nie widać a to są 2 inne znaczenia, a sorry "mniej widać" to tak jak by ich nie było takie klatki to nie klaki to się nazywa ścinka lekka.

"widać Twoją arogancję kiedy zwróciłem Ci uwagę, że klatki to Ty masz schodowe," widać że zle przeczytałeś napisałem "klatki to ja mam schodowe" i  dodałem uśmiech że to żart był ale widać że nie ogarniasz jeszcze żartów . W sumie masz rację ale jak byś zauważył to wcześniej płynnie chodziło więc mi nie mów że klatkuję "22:20min" zdarzyło się taki tylko pod koniec mapy to pewnie laptop nie nadąża za tą kiepską grafiką z cs 1.6

"Jeszcze tutaj zajeżdżasz chamskim sarkazmem o miłym użytkowniku, zamiast na serwerze spytać się czy serio masz klatki to mi mówisz, że mój problem jak trafić nie umiem"

Cytując to przed przecinkiem to "chamskim sarkazmem" Serwery a forum co ty porównujesz , po za tym czymś cię obraziłem na serwerze że napisałeś tutaj że chamem jestem , tak to zrozumiałem. Ja nie obrażam graczy jeśli masz takie dowody że cię obrażam na serwerze a tutaj jestem miły to mi je pokaż , bo jakoś ja tak to odbieram. 

i w tym momencie ty mnie obrażasz nazywając mnie chamem. Z jakiej ty bajki się urwałeś ?

 

@Roy Keane i co z tym tematem widniej już dość długi czas prawie tydzień mija więc może by go tak zamknąć jak nie widać zainteresowania?

Aha coś ogarnę

@SadoS lub ktoś wyższej jak zozpatrzycię tą skargę?

@WaRninG1 ty  to niezły opiekun haha

Edytowane przez Nemezis ad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...