Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Weave
Wiek: 25
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem kilka miesięcy na mh cod mod 500k za kadencji Artura :) 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): aktualnie 6 bo miałem długą przerwę, ale to jest kwestia przypomnienia 
Staż w CS-sie: około 10 lat
Steam / NonSteam: steam
Dlaczego Ty: Ponieważ po mimo tego, że jest kilku adminów to nie zawsze akurat któryś jest dostępny żeby przypilnować porządku. No i druga kwestia, byłem już adminem i nie było ze mną problemów :)
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Tak jak kiedyś tak i teraz stawiam sprawę jasno. Pracuej w systemie 4 brygadowym i do tego w domu narzeczona ;d więc czasami może to być tylko 30min a drugim razem 3h, ale może również się zdarzyć, że przez 2 dni mnie nie będzie bo np w pracy będę miał dużo pracy i nie będę miał już sił pograć. Ale będę na serwie zawsze jak będę tylko miał czas.
Kontakt: steam
Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/Weave/80.72.40.110:27027/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem na Nie 
gt spoko
amx  spoko
ale minus jest jeden dziś rano graliśmy i na cmd latałeś nie robiłem demka ale gracz Ura-bura tez był i widział 
jak by nie to był bym na tak :(  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


cl_forwardspeed 400 reszta kondycja :)

ps.

Premium mam wykupione bo to drobne kwoty wiec nie robię tego dla korzyści tylko dla nas graczy żeby nam się grało lepiej bez cziterow ;)

Edytowane przez weave
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...