Skocz do zawartości
Gość

 pozytywne Ciekawe...

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: szlakJasny
Godzina, data zdarzenia:  18:13  2020-01-01
Mapa: cs_officerats
STEAM_ID / IP:  [AMXBans] Twoj SteamID : ' VALVE_2 : 1 : 1569205022 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 83.27.46.16 '
Uzasadnienie:  Witam!!! Dostałem bana za "fleshe swoim"  tylko nie specjalnie walnąłem flesha swojemu teamowi , będąc w drużynie tt chciałem się tak wychylić jak rundę wcześniej , gdzie też walnąłem fb i nikogo wtedy nie oślepiłem tzn. z swojego teamowi  , tak w tej rundzie to samo chciałem zrobić tylko mnie snajper mnie zabił na strzała i ten fb mi wypadł i oślepił mój team , więc nie moja winna że nie zdążyłem go wyrzucić , więc Panie Nodi niech pan mi pokaże gdzie to na tej mapie specjalnie zrobiłem ??? A tak po za tym czemu jak pisałem na mapie max do Pana że Hortex gra na Ab to Pan to zignorował ,  innych Pan od razu banuje jak Panu koledzy powiedzą a kolegów to Pan nie zbanuje ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Nodi zapraszam z dowodami na winę gracza. 24h.

@Nodi faktycznie na tym ss jest pokazane to że jesteś oślepionym przez niego, zobaczyłem demko i faktycznie, gracz miał fb w ręku i został zabity przez snajpera i ten fb mu wypadł przypadkiem i was oślepił, wiprzypadkiem słuszny.

@DzikiMors ban już minął, więc wracaj do gry!

T/C.

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tylko że na tym ss widać że zostałeś oślepiony co już napisałem że nie chciałem was oślepić , pokaż na demku gdzie ja w tym momencie bylem  , chciałem się za tych skrzynek wychylić i tam koło fotela walnąć fb graczą z ct tam gdzie mój team by nie mógł zostać zabity , ale niestety zostałem przez snajpera zabity i flesh was oślepił przypadkowo .... SS tu tylko pokazuje że zostałeś oślepiony ale nie pokazuje gdzie ja byłem ... Więc pokaż to na demku , gdzie będzie widać gdzie ja w tym momencie się znajdowałem i co z tym fb chciałem zrobić ....

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...