Skocz do zawartości
No Pr0blem

 odrzucone Moderator No Pr0blem

Rekomendowane odpowiedzi

-Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy;

-Minimum 400 sensownych postów;

-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie;

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym; 

-Brak aktywnych warnów na swoim koncie; 

Wszystkie wymienione wymagania wyżej spełniam

Imię:mam na imię Dawid
Wiek: 21 
Czas spędzony na forum: 9 dni oraz nie całe 22 godziny.
Doświadczenie w moderowaniu:można powiedzieć, że jakieś jest 
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?:nie miałem okazji 
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?:miałem, lecz jestem na czysto.
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?:w zależności od dnia. Jestem czasami po parę godzin, a są dni w których nie jestem w stanie spędzić całej godziny.
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Chciałbym pomóc w jakiś dodatkowy sposób. Myślę, że poprzednia rekrutacja nie była z mojej strony pokazana w stu procentach dlatego też próbuje ponownie. Jestem osobą komunikatywną oraz pomocną. Łatwo porozumiewam się z innymi. Jak widać na forum jestem sporo czasu, I wiem co i jak. Nie sprawiam problemów (moje zdanie?) także nie widzę żadnych minusów do tego aby ponownie starać się o posadę moderatora.

Pozdrawiam

Edit. Literówka  :)

Edytowane przez No Pr0blem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cześć, 

Jesteś w miarę aktywny, twój wiek to też wielki plus. Jako 'Opiekun UBT' wykonujesz swoją pracę należycie. Twoja kultura też jest na dużym poziomie, liczę na Ciebie, i chciałbym Cię widzieć jako 'zielony'. TAK. 

Powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś osobą godną zaufania i szacunku, zawsze konflikty rozwiązujesz w dobrym celu (jako op UBt). Jakoś nie widzę u ciebie żadnych zastrzeżeń co do moda na forum, a z aktywnością to jesteś bardzo aktywny , widać że mógłbyś sobie poradzić z takową rangą bez problemu , bodajże masz jakieś doświadczenie. Masz mój głos :kappa:

Swoją drogą to jakaś fala moderatorów wpłynie na forum, hłe hłe :kappa-ross:

Pozdrawiam cieplutko 

Edytowane przez Kolqu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę, że tym razem z czystym sumieniem mogę dać Ci TAK, z tego co pisaliśmy na CzatBoxie wydajesz się być w porządku i opanowany. Również uważam, że Twoja kultura jest na wysokim poziomie. Troszkę aktywność ostatnio Ci kuleje, ale myślę, że jako moderator nad tym popracujesz. Jako opiekun UBT sprawujesz się na medal, więc myślę, że i tutaj sobie poradzisz, mimo nie obsługiwania wcześniej panelu moderatora. Życzę powodzonka! <3

Edytowane przez Clueey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tak, jesteś z nami długo, można bez stresu Ci zaufać, dla mnie jesteś przed @Born, dałbym Ci szansę, joł

 

///

nie zauważyłem że masz OP UBT, rangi chyba będą się gryźć?

Edytowane przez wiadrini
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Faktycznie od poprzedniej rekrutacji widać pozytywną zmianę. Podanie napisane na pewno estetyczniej niż to pierwsze, aktywność na wysokim poziomie, starasz się i to mi się podoba, jednak cały czas zraża mnie do Ciebie sytuacja z wcześniejszej rekrutacji, ponieważ sam dobrze wiesz co mi wypisywałeś na pw oraz o co prosiłeś innych użytkowników. 

Pracuj jak dotychczas, unikaj zbędnych kłótni - aż w końcu przekonam się do Ciebie, a co ważniejsze nabiorę zaufania. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...