Skocz do zawartości
CzarnyOgien

 odrzucone 2 podejście o admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: CzarnyOgien
Wiek: Aktualnie mam 17 lat.
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem już na innych serwerach (JB,COD 200).
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7
Staż w CS-sie: Ogólny staż to jest 9 lat.
Steam / NonSteam: Steam będzie zakupiony przy najlepszej okazji.
Dlaczego Ty: Czasami brakuje admina ,jak naprawdę jest potrzebny, zdarzają się sytuację z innymi graczami.Wbijają jakieś ziomki ,którzy nie potrafią się zachować i obrażają.Jestem aktywny ,więc zawsze mogę się przydać i pomóc.Byłem na tej posadzie wiele razy i ogarniam ją.Zaufanie jakieś do mnie już macie ,sporo osób już mnie na serwerze zna.Wymagania mam spełnione i żadnego problemu nie ma.Chcę po prostu kontrolować takie sytuacje z innymi graczami ,żeby nie było na tym serwerze bałaganu.Znajomość amxx ogarniam ,także nie będzie z tym kłopotu w obsłudze.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Mogę poświęcić 2-4 h bez przerwy ,jak jest forma to wiadomo lepiej gra idzie.Szkoła jest,więc po 10 h nie będę siedział.Gt w najbliższym czasie będzie poprawione ,ferie za tydzień to będę pykał.
Kontakt: Forum
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/CzarnyOgien/80.72.40.110:27027/

 

Ps. Ruuda to był przypadek :)

Edytowane przez Marichuanen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...