Skocz do zawartości
Gość mp4ziom

 zamknięty VIP i runda pistoletowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mp4ziom

Myślę, że warto by się zastanowić nad zmianą w ekwipunku VIPA na rundzie pistoletowej. Helm, deagle, pełny zestaw granatów to chyba trochę za dużo. Nie gram tu zbyt długo ale praktycznie każda runda pistoletowa w moim wykonaniu kończy się otrzymaniem solidnego damage'u z granatów, szczególnie w terro. Czasami zdarza się tak, że nie dostanę żadnych obrażeń z pistoletów i ginę od samych HE. Myślę, że Deagle i 800 dolców w pierwszej rundzie to uczciwe rozwiązanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Było wałkowane "x" razy. Vip tutaj jest traktowany jak święty Graal i jakakolwiek zmiana, która by mu zaszkodziła jest odrzucana.

Kup sobie kamizelkę i się przyzwyczajaj. :kappa-ross:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość mp4ziom
13 godzin temu, Cocona_! napisał:

Było wałkowane "x" razy. Vip tutaj jest traktowany jak święty Graal i jakakolwiek zmiana, która by mu zaszkodziła jest odrzucana.

Kup sobie kamizelkę i się przyzwyczajaj. :kappa-ross:

Przejrzałem ostatnie kilka stron z propozycjami. Było też coś o zmianach w granatach na korzyść VIPA. Ktoś proponował żeby 2 HE i 2 SG mieli tylko gracze z VIPem i niestety nawet to nie przeszło, pomimo że wzmacniało a nie osłabiało VIPA. Proponuję zmianę nazwy serwera na Multi-head.pl ONLYDD2 pod wezwaniem św. VIPA :> 

Edytowane przez mp4ziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja myślę, że nic z tej propozycji nie wyjdzie, bo ten VIP cały to wyróżnia właśnie nasze ODD2 na tle innych. 

A zresztą uważam, że jak się wbiję od razu w pierwszej rundzie i nie tylko, to aż tak nie dostaniesz po dupce od tych granatów. 

Zamiast stać w miejscu i czekać, aż Cię wysadzą, to lepiej wbijać od razu albo ustawić się po prostu w takim miejscu, gdzie nie dostaniesz żadnych obrażeń i wtedy elegancko wbijasz.

Koniec końców, te granaty nie raz wkurzają nie tylko w pierwszej rundzie, ale da się zrobić tak by je "ominąć", także jak dla mnie niech jest jak jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość mp4ziom
11 godzin temu, Gunia napisał:

A ja myślę, że nic z tej propozycji nie wyjdzie, bo ten VIP cały to wyróżnia właśnie nasze ODD2 na tle innych. 

A zresztą uważam, że jak się wbiję od razu w pierwszej rundzie i nie tylko, to aż tak nie dostaniesz po dupce od tych granatów. 

Zamiast stać w miejscu i czekać, aż Cię wysadzą, to lepiej wbijać od razu albo ustawić się po prostu w takim miejscu, gdzie nie dostaniesz żadnych obrażeń i wtedy elegancko wbijasz.

Koniec końców, te granaty nie raz wkurzają nie tylko w pierwszej rundzie, ale da się zrobić tak by je "ominąć", także jak dla mnie niech jest jak jest. 

    A co sądzisz o Deaglu z hełmem na pistoletówce? Glockiem musisz trafić 4 heady żeby zabić takiego delikwenta. W ciało ponad 10 trafień. Powiedzmy, że omijam granaty, wbiegam galą na Bombsite A i mam przed sobą takiego gagatka. On mnie sprzątnie na 3 strzały w ciało bez dokładniejszego mierzenia i jeden w głowę jeśli mu się poszczęści. Ja nawet przy sprzyjających wiatrach ledwo go zranię, bo jego kumple szybko mnie wyjaśnią :) Wyobraź też sobie wymianę Glock vs Deagle np z trupa i końca podestu na b lub z gali i pochylni na długiej przy bombsite A. Przy tak dużych odległościach glock jest praktycznie bezużyteczny. W klasycznych ustawieniach serwera przed graczem stoi prosty wybór: albo kupujesz mocnego Deagle i jednocześnie poświęcasz ochronę przed obrażeniami w postaci kamizelki albo wybierasz ochronę ponad siłą ognia. Ten zdrowy balans jest tutaj zachwiany. 


   Co do unikatowości VIPA to wydaje mi się, że praktycznie na każdym serwerze istnieje możliwość kupienia hełmu w pierwszej rundzie, podobnie ma się sprawa z zestawem granatów. Nie widzę tu nic nadzwyczajnego ani unikatowego oprócz 2 HE i 2 SG. Na plus jest brak podwójnego skoku.                                                               

   Czytałem też odpowiedzi adminów i starych wyjadaczy serwera na inne propozycje zmian. Niestety obawiam się, że podobna niechęć spotka także i mnie. Trochę mnie to dziwi bo zmiany często wprowadzają trochę świeżości i mogą zwiększyć przyjemność z gry. Chyba fajnie jest urozmaicić sobie rozgrywkę, zwłaszcza kiedy ciągle gra się na tej samej mapie.                                                           

Edytowane przez mp4ziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Deagle jest rzeczywiście mocny, ale mimo tego, że i ja posiadam owego VIPA, to nie raz mimo tego iż twierdzisz, że ciężko załatwić takiego gracza na początku, to padałam z usp, gdzie ja właśnie miałam deagle. Według mnie to zależy od tego na ile masz opanowaną tę grę, wtedy załatwisz bez większego wysiłku przeciwnika. Czyli jednak coś jest innego w VIPIE co właśnie je wyróżnia, dlatego wątpię, że zostanie to zmienione. Jak dla mnie dobra zmiana nie jest zła, ale ludzie już się przyzwyczaili do tego, że jest tak, a nie inaczej. Rzadko ktoś ma o coś 'ale'... A gdyby innym coś się nie podobało, to raczej by nie grali, a jak widać popołudniu/wieczorem ciężko dostać się na serwer. Także ja nie widzę sensu urozmaicać coś, co jest dobre. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość mp4ziom
53 minuty temu, Gunia napisał:

Deagle jest rzeczywiście mocny, ale mimo tego, że i ja posiadam owego VIPA, to nie raz mimo tego iż twierdzisz, że ciężko załatwić takiego gracza na początku, to padałam z usp, gdzie ja właśnie miałam deagle.

USP to inna para kaloszy. Od Glocka na pewno nie padasz tak często.

53 minuty temu, Gunia napisał:

Według mnie to zależy od tego na ile masz opanowaną tę grę, wtedy załatwisz bez większego wysiłku przeciwnika.

Oczywiście, że tak. Jest tylko jeden mały warunek. Grając Glockiem i pojedynkując się z kimś wyposażonym w pełen armor i Deagle musisz mieć naprzeciw siebie kompletnego nieudacznika żeby wygrać ten pojedynek xD. Wyżej opisałem jak ciężko jest strzelać z Glocka szczególnie na dalsze odległości.

53 minuty temu, Gunia napisał:

 Czyli jednak coś jest innego w VIPIE co właśnie je wyróżnia, dlatego wątpię, że zostanie to zmienione. 

No jest, brak podwójnego skoku. I to tyle.

53 minuty temu, Gunia napisał:

Jak dla mnie dobra zmiana nie jest zła, ale ludzie już się przyzwyczaili do tego, że jest tak, a nie inaczej. Rzadko ktoś ma o coś 'ale'

Ludzie mają o coś "ale". Gram tu tylko nieco ponad tydzień a na czacie widziałem podobne opinie o VIPie. Był to jeden z powodów dla których zdecydowałem się założyć ten temat. Problemem jest to, że relatywnie mało grających osób ma konto na forum i chyba nie czują potrzeby wypowiadania się na takie tematy.

53 minuty temu, Gunia napisał:

A gdyby innym coś się nie podobało, to raczej by nie grali, a jak widać popołudniu/wieczorem ciężko dostać się na serwer. Także ja nie widzę sensu urozmaicać coś, co jest dobre. 

To, że w późniejszych godzinach serwer jest pełny to zasługa graczy którzy graja tu regularnie, często tylko tutaj! Głównym atutem serwera są właśnie Ci ludzie i to oni podtrzymują go przy życiu. O wcześniejszych godzinach nikogo tu nie ma a na innych serwerach frekwencja jest dużo wyższa. Wszystko zależy od tego jaki cel postawili sobie właściciele. Jeśli chcą mieć atrakcyjny serwer, który przyciągnie nowych graczy to powinni iść w zupełnie odwrotnym kierunku i dodawać nawet więcej niż to co oferuje konkurencja np. darmowy VIP dla STEAMów i płatny SVIP, podwójny skok, kolorowe smoke itp. To co podoba mi się w tym serwerze najbardziej i co sprawia, że chciałbym aby był jeszcze lepszy to unikatowa atmosfera i naprawdę fajni admini. Zmiana którą proponuje nie wywróci wszystkiego do góry nogami tylko sprawi, że jedna(!!!!) runda będzie bardziej uczciwa :) Jednocześnie będzie to coś co będzie wyróżniać serwer na tle innych bo jak wyżej napisałem hełm na pistolach i zestaw granatów to standard u większości konkurencji.

53 minuty temu, Gunia napisał:

Pozdrawiam

Także Cie pozdrawiam bardzo serdecznie i ściskam :)

Edytowane przez mp4ziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może nie tak często jak od deagle'a czy usp, ale padam, więc dla mnie to kwestia umiejętności czy dasz radę takiemu czy nie. Uwierz, że jest wielu graczy na serwerze, którzy tak jak Ty muszą się zmierzyć z takim graczem i jakoś dają radę. Skoro nie czują takiej potrzeby żeby się wypowiadać, to znaczy, że aż tak im to nie przeszkadza. Ja osobiście gram prawie codziennie, a jeszcze się nie spotkałam z takimi, którzy by narzekali, może źle widzę. ;) Jak sam widzisz, skoro grają tutaj nadal i nie zmienili serwera, to znaczy, że nie przeszkadza im aż na tyle ten VIP czy też inne rzeczy. Wspomniałeś o dobrych adminach i atmosferze, według mnie to jest właśnie to, dlaczego grają tu od kilku lat Ci sami gracze, a sprawy takie jak jakieś dodatki, to według mnie sprawa drugorzędna. Sprawa ta była poruszana nie raz i jak już pisałam, wątpię, by tym razem weszła Twoja propozycja w życie. No jedna runda, w sumie mi by to nie przeszkadzało, ale jak już pisałam, tak jest od zawsze i na pewno nie zostanie to zmienione. Aczkolwiek może się mylę i Twoja propozycja tym razem zostanie pozytywnie odebrana przez wyższych. Ja już nic więcej nie mam do dodania. 

Pozdrawiam raz jeszcze i do zobaczenia na serwerze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, mp4ziom napisał:

USP to inna para kaloszy. Od Glocka na pewno nie padasz tak często.

Oczywiście, że tak. Jest tylko jeden mały warunek. Grając Glockiem i pojedynkując się z kimś wyposażonym w pełen armor i Deagle musisz mieć naprzeciw siebie kompletnego nieudacznika żeby wygrać ten pojedynek xD. Wyżej opisałem jak ciężko jest strzelać z Glocka szczególnie na dalsze odległości.

No jest, brak podwójnego skoku. I to tyle.

Ludzie mają o coś "ale". Gram tu tylko nieco ponad tydzień a na czacie widziałem podobne opinie o VIPie. Był to jeden z powodów dla których zdecydowałem się założyć ten temat. Problemem jest to, że relatywnie mało grających osób ma konto na forum i chyba nie czują potrzeby wypowiadania się na takie tematy.

To, że w późniejszych godzinach serwer jest pełny to zasługa graczy którzy graja tu regularnie, często tylko tutaj! Głównym atutem serwera są właśnie Ci ludzie i to oni podtrzymują go przy życiu. O wcześniejszych godzinach nikogo tu nie ma a na innych serwerach frekwencja jest dużo wyższa. Wszystko zależy od tego jaki cel postawili sobie właściciele. Jeśli chcą mieć atrakcyjny serwer, który przyciągnie nowych graczy to powinni iść w zupełnie odwrotnym kierunku i dodawać nawet więcej niż to co oferuje konkurencja np. darmowy VIP dla STEAMów i płatny SVIP, podwójny skok, kolorowe smoke itp. To co podoba mi się w tym serwerze najbardziej i co sprawia, że chciałbym aby był jeszcze lepszy to unikatowa atmosfera i naprawdę fajni admini. Zmiana którą proponuje nie wywróci wszystkiego do góry nogami tylko sprawi, że jedna(!!!!) runda będzie bardziej uczciwa :) Jednocześnie będzie to coś co będzie wyróżniać serwer na tle innych bo jak wyżej napisałem hełm na pistolach i zestaw granatów to standard u większości konkurencji.

Także Cie pozdrawiam bardzo serdecznie i ściskam :)

Tak a dla super hiper vipa proponuje jeszcze samoloty i samochoody zeby mozna sie szybciej przemieszczac z bs-ow i zeby granaty przeciwnej druzyny nie zadawały obrazen i co trzecia runde przezroczyste siciany.

Tutaj jest i tak gra juz tak ułatwiona ze szkoda gadac.

Co do Vipa  i tak sie nic nie zmieni i mi to lata ^^

Ps. jak go zabijeszcz to  masz co podnosić ^^ easy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze będą flesze z melodyjką i kolorowe smołki migające jak stroboskopy. A ścian nie będzie w ogóle. @FPS_761 skoro Ci tak od dłuższego czasu wszystko przeszkadza to przypominam, że na serwerze jesteś DOBROWOLNIE NIE NA SIŁĘ POD KARĄ ŚMIERCI.   To już kolejny taki temat i było tłumaczone niezliczoną ilość razy, że każdy serwer wyróżnia inny VIP. Nas wyróżnia taki a nie inny i taki też zostanie. I tak już ułatwiliśmy na tyle, że jest wyłączone zadawanie obrażeń przez skrzynki, bramy, ściany a fb nie oślepiają swoich. Wcześniej było o wiele gorzej ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...