Skocz do zawartości
CyMp4K

 zamknięty Barb admin FFA 1.6

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:20;20 dziś tj. 19.01.2020  w sumie to nawet pierwszy raz zaczął się już wczoraj, jak usłyszałem bezpodstawne wyzwiska skierowane w moją osobę
Nick gracza: Barb
Dowody:

http://ehltv.hltv.org.pl/srv23583/HLTV-2001191939-de_rats_1337.dem.zip

15;26 słychać jak przez mikro zaczyna słowami "jeszcze to odpalone ścierwo tu jest" dalej możecie sobie tylko posłuchać jak chcecie

http://ehltv.hltv.org.pl/srv23583/HLTV-2001182105-de_nuke.dem.zip

3:43 to z wczoraj, gada o tym jak ma dema od ludzi z którymi grałem mecze (których nie zna) i nie rozpiszę, bo AKURAT NIE MA NA TO CZASU


Świadkowie: Obecna część serwera, większość adminów Karolina/Jagermaister/Bonzo/KSO/JEDREK,DUSIOLEK/DE JA VU/NIKI BENZ itd itp w tym sam barb potwierdzi
Uzasadnienie: Sytuacja wygląda tak, wczoraj na de_nuke usłyszałem słowa o mnie od barba typu "znowu to spalone ścierwo"

dziś to samo, wbił na de_rats_1337 po czym przez mikro powiedział coś w stylu "o boże znowu to ścierwo gra"

Jak na admina powinien dawać przykład, wczoraj jak go zacząłem wyzywać po tym jak on mnie obraził to powiedział, że nie zbanuje mnie, bo sam zaczął, no fakt nie wiem jakim hipokrytą by trzeba było być, żeby kogoś wyzywać, a później banować za to, że Cię wyzywa  .

Gość oskarża mnie o czity mówiąc, że widział demka MOJE SPALONE Z MECZY KTÓRE GRAŁEM, chodzi tutaj o mixy, które grałem od 2015, podobno tam DOSTAŁ OD LUDZI TE DEMKA,  że pewnie nikogo nie zna to taki szczegół, bo nawet nie wiem z kim grałem, ani on sam nigdy nie grał. Mówi, że nie dostanę bana tutaj, bo się dobrze kryje i "NIE DA SIĘ TEGO ROZPISAĆ" admin serwera btw, a na "NASZEJ SIECI" nie banują za demka z innych sieci ani mixów, to jest jego uzasadnienie.

Ustalmy jedno, jeśli ja miałem na mixie do kogoś wątpliwości, to rozpisywałem jego demo wstawiałem i był banowany, nigdy nie było sytuacji w której JA SAM OSĄDZIŁEM KOGOŚ I ZBANOWAŁEM ZA DARMO, bo taka jest moja opinia, jeśli masz demo, rozpisz je, masz tutaj pełno adminów swoich kolegów zresztą  w większości z którymi gadasz codziennie na serwie, nie wspominając już o UBT, na pewno nie ty jeden chce mnie zbanować i udowodnić mi, że jestem cziterem, więc na co czekasz? Jeśli nie umiesz sam, daj demo do sprawdzenia UBT, proste? Niestety w polsce nie tylko w internecie, ale i w życiu codziennym, nikt nie musi ci nic udowadniać, wystarczy kogoś obrzucić gównem, a tłum zrobi resztę, winny musi dawać dowody, oskarżający rzucać puste słowa, liczę, że tutaj administracja ma inną politykę

 

Jeśli admin mnie obraża i mi pozwala na obrażanie jego, więc go również obrażam, ja mu na to nie pozwoliłem więc, piszę skargę, którą mówił, że mogę śmiało pisać, bo ma w du**e tego admina + bezpodstawne oskarżanie o czity, co mapa prowokacja zaczynająca się od "spalone ścierwo"

4.

Zakaz obrażania innych graczy.

6.

Nadużywanie mikrofonu, czatu, spamowanie, floodowanie, puszczanie muzyki, będzie karane banem.

7.

Jeżeli masz pytania lub informacje dla admina np. o AFK lub cziterze naciśnij klawisz say_team wciśnij @ i po spacji pisz treść.

20.

Zarówno gracz jak i admin nie ma prawa wymyślać własnych zasad na serwerze.

 

Tyle ode mnie w tym temcie dobrze by było, jakby odpowiedzi nie na temat, lub ODPOWIEDZI BEZ DOWODÓW było karane, nie dziwi mnie, brak reakcji innych administratorów z serwera na jego zachowanie, w końcu WSZĘDZIE KOLEDZY


Wnoszę o degradację dla tego admina oraz bana na co najmniej 2 tygodnie, pozdrawiam serdecznie

 

Edytowane przez CyMp4K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli chodzi o wczoraj ok zgadzam się. Jeżeli chodzi o dzisiaj? hmmm zważ sobie łeb bo mówiłem dla beki że odpalony IKZ wchodzi a ty zacząłeś się sadzić xd.


Co do tego co powiedziałem wczoraj? hmmm Uszy się myje a nie wietrzy ! Znam jednego człowieka z którym grałeś mixy bo sam do mnie napisał ale demka

z innych serwerów nie zostaną wzięte pod uwagę tu na MH  i to do Ciebie powiedziałem a nie że nie mam czasu...

Nie powiedziałem że Cię zbanuje! Nie kłam! właśnie dla tego że ja Cię obraziłem powiedziałem graczom którzy mi powiedzieli Banuj go że z tego powodu tego nie zrobię!

 

Pozdrawiam Team Barb. 

ciebie mam głęboko w poważaniu cympak

 

//edit:

 

Ja Cię nazywam ścierwem a nie ku***ą i frajerem ja Ty mnie ŚCIERWIE!

To jest moja ostatnia wypowiedź w tym temacie. Decyzję zostawiam Team MH. Nie będę się tłumaczył etc bo tylko winni to robią. 

Czekam na Waszą decyzję co w związku z skargą

 

 

 

 

Edytowane przez Barb.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"hmmm zważ sobie łeb bo mówiłem dla beki że odpalony IKZ wchodzi a ty zacząłeś się sadzić xd "

Odsyłam jeszcze raz do dema 15;26 "jeszcze to spalone ścierwo tu jest" a nie żaden IKZ. Twoje pisanie XD świadczy tylko o twoim ilorazie inteligencji, tutaj 1 KŁAMSTWO "ADMINISTRATORA SERWERA"

"Jeżeli chodzi o wczoraj ok zgadzam się " Zgadasz się a w następnym zdaniu już się nie zgadasz? Niezły z Ciebie hipokryta

"Co do tego co powiedziałem wczoraj? hmmm Uszy się myje a nie wietrzy ! Znam jednego człowieka z którym grałeś mixy bo sam do mnie napisał ale demka

z innych serwerów nie zostaną wzięte pod uwagę tu na MH  i to do Ciebie powiedziałem a nie że nie mam czasu...

"

Przez mikro na nuke na demie słychać jak mówisz o DEMKACH ORAZ O TYM JAK OBECNIE NIE MASZ CZASU NA ROZPISYWANIE jak powiedziałem ci żebyś je rozpisał

" Nie powiedziałem że Cię zbanuje! Nie kłam! właśnie dla tego że ja Cię obraziłem powiedziałem graczom którzy mi powiedzieli Banuj go że z tego powodu tego nie zrobię! "

Piszesz mi o uszach? Naucz się najpierw czytać ze zrozumieniem co napisałem, NAPISAŁEM WYRAŹNIE, ŻE POWIEDZIAŁEŚ, ŻE NIE ZBANUJESZ BO SAM WYZYWAŁEŚ

Chyba nie sądzisz, że mnie interesuje co o mnie myśli jakiś typ z internetu o umyśle w mojej opini 15latka z kompleksami

" Ja Cię nazywam ścierwem a nie ku***ą i frajerem ja Ty mnie ŚCIERWIE! " ????????????? Gdzie mowa o jakieś ku***e i frajerze śmierdzi cebulą na kilometr w tym zdaniu

" Nie będę się tłumaczył etc bo tylko winni to robią.  " Jasna sprawa zacytuje Ci z wczoraj moje zdanie"Polak jak pies przy budzie szczeka, odepnij łańcuch to do budy się schowa, tyle z polaków" Wiesz czemu je cytuje? Pasuje idealnie do Ciebie, jesteś na serwerze szczekasz, jesteś na forum bez niczego, gdzie NIE TYLKO TY "RZĄDZISZ" to chowasz się do budy, idź tam napierdol się jak co noc, bo co noc wbijasz i mówisz, że pijesz albo będziesz pił, całe twój sens życia alkohol i do przodu, wiem, że 18latką na serwerze tym imponujesz, ale mi tym nie zaimponujesz, nie dziwię się, że masz takie pustki w głowie i jesteś zakłamany. 0ARGUMENTÓW 0 DOWODÓW, typowy robak który mówi o ocenianiu dema, a na serwerze robi 5;15 co mapę, ZNAJDŹ CZAS NA ROZPISKĘ DEMA MISTRZU OCENIANIA, BO PISANIE SKARGI ZAJMUJE 2X DŁUŻEJ NIŻ ROZPISKA DEMA

Edytowane przez CyMp4K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Posłuchaj Ścierwie uważnie! Moje życie moja sprawa dziecko drogie. I jeszcze raz wejdz na temat mojego życia prywatnego a nie bedę już tak miły. 

Psem nie jestem i nie chowam się nigdzie jak widać kundlu. Zaimponować to ty swoim legal cheatem możesz dzieciakom na ns.

A ty kim jesteś? Szabem?  Makaronem? Ruskiem? Czy Polakiem?  Więc jak nie masz pojęcia co to cebulak itp to sklej wary bo żyje na obczyźnie 

6lat i nie jeden bez zastanowienia za twoje słowa by Ci w ryj dał! A z łańcucha to chyba Cibie spuścili zaraz po podstawówce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


" To jest moja ostatnia wypowiedź w tym temacie. Decyzję zostawiam Team MH. Nie będę się tłumaczył etc bo tylko winni to robią.  "

Hmm, ktoś tu znowu jest hipokryta, nawet mi cie nie szkoda, nie napinaj się tam w 20letniej grze, byq w necie jak co drugi, każdy gada komu by nie wpierdolił i co by nie zrobił, w sumie nie będę Ci już odpowiadał, kolejne puste słowa z zerowym pokryciem. " Zaimponować to ty swoim legal cheatem możesz dzieciakom na ns." ? Linkuj dema i dowody na mój LEGAL CHEAT BYQ. Szkoda mi na Cciebie słów, już dosyć się na kłóciłem z takimi pustkami jak ty w tej grze przez ostatnie lata

rada ode mnie którą możesz wziąć, nie do mózgu, bo tam raczej alko już wszystko wyżarło, a raczej do serca, dorośnij synu i nie zdawaj się z dziećmi na serwerze, może kiedyś dorośniesz do swojego wieku, jak na razie jesteś zachowaniem porównywalny do dzieci na youtube którzy krzyczą bo ktoś im domek rozwalił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie pozwolę sobie żebyś scieku mnie obrażał i tyle. Moje życie moja sprawa a alko to pije owszem bo od tego jest weekend żeby sie odpreżyć i tego nie ukrywam a jak ty jestes jakąś dziewicą orleańską nie moja sprawa. nie wiesz co tracisz. 

Edytowane przez Barb.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra sprawa ma się tak. Barb 100% winy. Nawet nie ma dyskusji. Ostatni raz widzę taką akcję. Ostrzeżenie leci na Twoje konto. Następnym razem skończy się dużo gorzej. Zero ciśnięcia graczy. Swoje zdanie nt. czy ktoś jest czysty zostawiamy dla siebie jeśli nie mamy dowodów. Będziesz na moim oku, kochaniutki. :)

Co do Ciebie Cympak, Twoje słownictwo na serwerze przeraża. Wyzywanie kogokolwiek od ścieków, psów, kundli, śmieciów je..., cepów pie..., syfów także zostało uchwycone na nagraniu za co także poniesiesz odpowiedzialność. Przy najbliższej okazji otrzymasz bana, krótkiego ale otrzymasz. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...