Skocz do zawartości
mati84235

 zamknięty Skarga Dionizy

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:26.01.2020r. godzina około 01:56
Nick gracza:mój `Jędrek jego Dionizy Złotopolski czy jakoś tak
Dowody: link do ssów z rozmowy po całym zdarzeniu https://www40.zippyshare.com/v/qZYKvfr5/file.html  dodatkowo wrzucam link do hltv z tej mapy http://ehltv.hltv.org.pl/srv23583/HLTV-2001260139-de_dust2.dem.zip 
Świadkowie: Karolina, reszta serwera
Uzasadnienie:Po prostu pewien gracz, a jednocześnie administrator chyba miał tzw. "ból dupki" ,że ktoś może być lepszy od niego i postanowił mnie zdenerwować dając mi bana za fleshe ( na 5 minut) oczywiście w trakcie gry (jeden flesh którym oślepiłem swojego na długiej)  . Co prawda nie zachowałem "zimnej krwi" w rozmowie ,ale starałem się też nie ubliżać, temu jakże potężnemu administatorowi. Wszystko byłoby supcio, gdyby nie napisał do mnie "o ch*j sie prujesz sprzedawczyku" , myślę że taka postawa człowieka(administratora) nie daje zbyt dobrego przykładu innym graczom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam.

Nie było mnie na serwerze w tym czasie ale:

Po 1 ) Wielokrotnie spotkałem się z niezbyt przyjemnym zachowaniem Gracza ale zawsze robił wszystko na granicy prawa.

Po 2 ) Gracz jest osobą kontrowersyjną i bardzo często stara się prowokować innych graczy/Adminów.

Nie Bronię tu Dionizego ale śmie twierdzić że został sprowokowany  i nerwy mu puściły. 

pozdrawiam Barb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam, panie kolego. Dostałeś bana na 5 min jako ostrzeżenie. Miałem prawo ci takiego dać. Rozmowy poza serwerem powinny zostać jako prywatne rozmowy, ale skoro tak wychodzisz w moją stronę to ja wyjdę w twoją ;) Nazwałem cię sprzedawczykiem, gdyż sprzedajesz non stop kogokolwiek do każdego admina na steam. Kiedyś pisałeś do mnie, później do kogoś innego itd. Gdzie sam nie jesteś święty. Wiele razy ci powtarzałem żebyś nie spamowala na u@ bo tym też denerwowales i nie wiele sobie z tego robiłeś, dodatkowo mam multum skarg na ciebie jako że obrażasz jedna z osób będąca administratorem na naszym serwerze. Fakt nie mam dowodów, ale jeśli tak bardzo cię boli fakt że zostałeś ukarany banem na 5 min, to wiedz, że za każdym razem jak przyjdzie na mnie skarga od jakiegokolwiek gracza to będę wyciągał sobie każdy moment z HLTV i będziesz leciał na tydzień przy każdym jednym takim przypadku, bo będzie to potwierdzać że ludzie byli szczerzy i dowodów z poprzednich razy nie będę potrzebował. Wiedz tylko że sypiąc ludzi na lewo i prawo o każdą drobnostke, gdzie u siebie nie widzisz winy, a każdy taki jest już u ciebie do podjebania daleko nie zajdziesz i nie będziesz bez winy, a jeszcze bardziej na celowniku. 

Btw. Ogranicz też niekiedy slownictwo, bo bywało dużo momentów które ci darowałem, a ty czepiasz się o jedną małą blachostke. 

Taryfa ulgowa się u mnie skończyła. Usłyszę choćby jedno wyzwisko z twojej strony i bedziesz karany tak jak to opisuje regulamin, nie będę wnikał w to czy mówisz to w żartach czy nie. 

Nie pozdrawiam, lecz życzę przyjemnej gry ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co tu dużo komentować. Ban 5 minutowy za fleshe to słuszny, wiele razy fleshujesz specjalnie i przepraszasz. Jeśli chodzi o rozmowy, to rozmowy steam nie są brane pod uwagę, obraził Cie prywatnie a nie na serwerze, więc tam także sobie to wyjaśnijcie. 

Odrzucam, do zamknięcia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...