Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No siemano @Roy Keane pamiętam że coś pisałeś o wyzwaniach by dodać nowe czy zmienić, dlatego piszę temacik.

Do każdego lvl inny quest ale to już sami musicie ustalić do jakiego .

Np.

1. Zniszcz 5 sentry guns - 1200exp

2. Zabij 10 osób z noża - 1275exp

2a. Zabij 10 osób z noża na rozgrzewce - 1275exp

3. Zabij 5 osób z min - 400exp

4. Zabij 15 osób z min - 1400exp

5. Oślep 5 osób flashami po czym zabij strzałem w głowę - 1000exp

6. Wbij 5 nuke - 2020exp xD

7. Puść 5 airstrike zabijając przy tym 5 osób - 1000exp ale to zależy

8. Zabij 20 osób z HE "granat" - 2000exp

9. Uratuj 30 hostów 

10. Uratuj 3 hosty oraz zabij 7 osób w jednej rundzie 

Dodajemy do questów lvl expert czyli Ci co im brakuje do osiągnięcia max lvl wykonują te zadania

1. Zabij 20 osób będąc oślepiony 

2. Rozbrój 50 bomb 

3. Zabij 150 osób strzałem w głowę 

4. Rozbrój 35 bomb nie ginąc przy tym "Po rozbrojeniu by Cię nikt nie zabił"

Bonus 

5. Zabij 200 razy opiekuna serwera

Exp to trzeba dostosować do lvl ale to już wedle uznania .

No w sumie macie rację 2a i ten bonus to nie do wykonania , a czy kolwiek te quest 2. Z ttabeli ;"" wyżej punkt 2 , o zabiciu z noża to nie dokońca mi chodzi o osoby typu speedhacker czy premium by ktoś grał to jest tak ogólnie , chodzi o każdą klasę związaną z cod modem .

Zapraszam do tematu 

@Superman Jak grasz w cs obojętnie jakiego to i tak ta gra jest drużynowa więc nie musisz sam bić jednej osoby , "Jest was wielu" Ważne że ty zabijesz pierwszy .

@elo elo 350 @A3ro @Nodi @Lipaaa* @cover @Kempes # @Superman @MamC4NaBaterie @syjon. @Born @RYBSON

Edytowane przez Nemezis ad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niektore nie mają sensu, np "5. Zabij 200 razy opiekuna serwera" wątpię, że wodax takie coś wgra, pomimo iż Roy ssie :kappa-ross:to moim zdaniem nie ma to sensu.

"Zabij 10 osób z noża na rozgrzewce - 1275exp" Jeśli exp będzie przechodzil na klasę, bo jak wiadomo, na rozgrzewce nikt nie ma klasy,  w tedy ok.

Ten cały expert, na tak.

Te pierwsze questy, Zabij z min i z noża, mam wrażenie, że to nie ma sensu, nie każdy gra assasinem/speedhackerem/saperem/mordercą.

Reszta w miarę ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie też nie mam nic przeciwko, ale teraz znajdź technika, który zrobi Tobie te wyzwania, bo wydaje mi się, że napięty grafik każdy ma (praca etc.)

Wiadomo z tą misją odnośnie OP - zgadzam się z postem wyżej i ten konkretny quest jest z czapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomysł wspaniały ale misje typu zabicie z min czy kosy nie  mają sensu. Reszta zadań które może wykonać każda klasa może być. A jak by dodać zadania od ilości czasu gry.

np 1h-i exp

potem 3 5 10 15 itp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zmiany jak najbardziej na plus bo typowe rozbrajanie/planowanie paki odejdzie w niepamięć, zamiast zabić opiekuna serwera mogły by być questy np zabij 100 razy konspiranta itd. 

Drugą sprawa jest że aktualnie są marne szanse na To, że ktokolwiek podejmie się wgraniem tego na serwer. Jednak nie ma co tracić nadziei :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


niektore questy wyssane z palca ale ogolnie pomysl dobry tak jak mowi @Born wprowadzic questy na zabicie danej klasy tylko trzeba zobaczyc jaka klasa jest najczesciej grana. Dodac questy na lvl 300 i 350 lvl. pogadam jak ktos ma jakies fajne questy wyzawania to piszcie priv 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...