Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Jan
Wiek: 30

Doświadczenie (w byciu adminem): Adminowałem na lokalnych serwerach. Jeżeli chodzi o bardziej znane to: Pochylnia. A było to w roku 2014.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): Mocna piąteczka.

Staż w CS-sie: Od około 2005 roku.

Steam / NonSteam: Steam.

Dlaczego Ty: Zacznę od tego, że spełniam większość podanych wymagań.
+   Wchodzenie raz dziennie na forum;
+   Minimum 18 lat;
+   Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia;
+   Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich;
?  Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym;
?  Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze;
+  Minimum 30h przegrane na serwerze;
+  Obowiązkowo aktywne konto steam;
+  Posiadanie mikrofonu;  

Moim zdaniem nie mam problemów z użytkownikami serwera, tj. dogadujemy się. Dużo się udzielam na majku. Savoir vivre nie jest moją domeną i lecą różne słowa, ale… ta gra nie jest dla dzieci. Regulamin mam wydrukowany i przyklejony do blatu stołu. Uważam też, że zdanie innych jest najważniejsze. To co myślę o sobie to jedno, a jakie sprawiam wrażenie to rzecz kolejna. Dlatego chętnie poczytam co sądzą o mnie inni. Przypisanie osoby do bycia adminem to nie jest czynność permanentna. Zawsze można usunąć linijkę z danym gościem... Więc w razie nieefektywności wystarczy chwila i po sprawie. Dlatego proszę o szansę.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Dużo pracuję, ale od 30 min do 3 h.

Kontakt: https://steamcommunity.com/id/PsiarskiJan/ (wystarczy w czasie gry dodać do znajomych)

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Jan/80.72.43.106:27027/ plus inne nicki i będzie dodatkowy 1000.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jeszcze nie spotkałam osoby o takim nicku na serwerze, a gram codziennie, ale mniejsza, bo teraz zacznę zwracać uwagę. Podoba mi się jak ładnie napisałeś w tym "Dlaczego Ty", można sobie po tym małe zdanie o Tobie wyrobić. Widzę, że grasz codziennie od jakiegoś ponad tygodnia minimum pół godzinki, niby nie za dużo, ale zawsze coś byś pomógł... Podobno im więcej adminów, tym lepiej, więc dlaczego by Ci nie dać szansy. A jak sam wspomniałeś, jak się nie będziesz spisywał, to zawsze można Ci uprawnienia odebrać. Do zobaczenia na serwerze. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Takie malutkie ode mnie tak jako gracza. Fajnie jakbyś mógł grać częściej, pokazałbyś tym, że naprawdę Ci zależy. Pomoc zawsze się przyda admini nie zawsze są na serwerze, więc czemu by nie dać Ci spróbować. 

Tak jak pisałem, popraw aktywność i będzie naprawdę dobrze. 

Wiek masz na duży plus, podanie również widać, że nie pisane na kolanie. 

No cóż, powodzenia ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tutaj mam mieszane uczucia....

Nie znam Cie i szczerze mówiąc akurat ja nie słyszałem żebyś się udzielał na mikro.

Tydzień aktywności na serwerze to mi się wydaje, ze to zbyt krotki czas jednak. 

Ale patrząc z drugiej strony to nie podpadłeś chyba wiec czemu nie dać Ci  uprawnień na 2 tyg. 

Hmm... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na chwilę obecną jestem na tak :). Co do mikro to ważne żeby udzielał się wtedy kiedy trzeba, a nie całą mapę gadać bez potrzeby o niczym. Oczywiście potwierdzam posiadanie przez tego gracza kultury, mikrofonu oraz to, że widuję na serwerze :).

Edytowane przez Egzekutor1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...