Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ImPoSsIbLe
Wiek: Za chwilę 20
Doświadczenie (w byciu adminem): 2 razy byłem adminem na CS:GO #2 kilka lat temu przez długi okres. Pierwszym opiekunem u którego adminowałem była @Inte Tillgänglig Danke:* a drugim był @Tomass ツ lecz w tedy grałem pod nickiem Kanciano.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): aktualnie 7/10 lecz to kwestia przypomnienia co i jak.
Staż w CS-sie: Jeżeli dobrze pamiętam, będzie to już jakieś 7 lat lecz z przerwami.
Steam / NonSteam: Steam lecz posiadam od niedawna cs pod steam.
Dlaczego Ty: Niektórzy jeszcze mogą pamiętać jak sprawowałem się gdy byłem adminem i nikt na mnie nie narzekał. Wywiązywałem się z obowiązków jak należy, często normę wykonywałem kilka razy więcej niż trzeba. Jestem osobą rzetelną, uczciwą, kulturalną oraz odpowiedzialną. Często jestem świadkiem korzystania ze wspomagaczy, nie wykonywania celów mapy, notorycznego przeklinania, obrażania, korzystania z mikrofonu przez osoby przed mutacją lub w wieku do 16 lat co naprawdę potrafi denerwować.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: średnio od godziny do dwóch / trzech godzin. Weekendowo pracuję więc w tedy moja aktywność będzie znikoma.
Kontakt: Forum, steam, CS, ts3
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/ImPoSsIbLe/91.224.117.52:27140/

Edytowane przez kanciano
Poprawa błędnego numeru serwera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktualnie chyba najlepszy kandydat. Problemów z nim nie ma. Tylko więcej się udzielaj na serwerze! 

Zacznij szprechać coś przez mikrofon po poliszu, engliszu cokolwiek byle Cię słychać było! :D 

Powodzonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...