Skocz do zawartości
Born

 zamknięty Ucieczka przed Nuke.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, do regulaminu powinien zostać dodany punkt odnośnie tzw. "ucieczki przed Nuke'iem". Wiele osób w sposób bezczelny schodzi na spect, by nie nabić oczywiście fraga posiadaczowi nuke'a, po czym wracają ze spect'a do dalszej gry. Wydaje mi się, że jest to spowodowane obecnością komendy /spect czy też mogę to zwyczajnie nazwać bugowaniem.
Zapraszam do wypowiedzi.

Zapomniałbym dodać, że jeżeli ta komenda (/spect) dalej znajduje się na serwerze to powinna być wyrzucona.

 

/spec nie działa na zasadzie cichej banicji, tylko problem jest, że możesz wrócić z powrotem do gry w tej samej rundzie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dodam, żeby podczas tego Nuke było zamrożenie tak, żeby nikt nie mógł się ruszyć. To jest nagroda dla osoby, która to użyje i tylko ta osoba co tego użyje powinna mieć fragi, a inni nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Będąc szczerym, zazwyczaj uciekam od nuka, ale np admini święci nie są, no nie @Nodi?  Jestem za, lecz jakby się dało, możnaby spróbować stworzyć jakiś plugin do nuka, żeby nie było można przejść na spec/zmienić team komendą.

Co do /spec, tutaj na nie, ja jak byłem adminem, często używałem tej komendy, aby "cicho" zejść na speca i zbanować odpała.

Pozdrawiam :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najlepiej by było stworzyć jakiś plugin ze podczas gdy jest nuke nie można zejść na spec i po problemie bo z tym punktem w regulaminie lipa.

 

@Born  co do punktu się zgodzę / ale co do usuniecia komeny /spec /back sie nie zgodze ta komenda służy wyłącznie do szybkiego sprawdzania złych min , pułapek krencenia demek/dowodów itd. już płaczą jak kreci się odpała , dla mnie może zostac usunięta ta komenda ale za to trzeba wywalić te śmieszne dowody na nieudciwych graczy. A poza tym ta komendą mogą posługiwać się tylko admini , zwykil gracze wykorzystuja ten fakt ze nuke przeważnie puszcza sie pod koniec rundy przez co maja czas zejść na spec bo przeważnie mało kto jest żywy , albo przez konsole.

@elo elo 350 nie pisz czegoś jak nie masz pojęcia , to że zszedłem na spec sprawdzić zgłowszenie o złych minach to nie znaczy że uciekłem przed nuke. Jak ja puszczam nuke to pół serwa odrazu ucieka na spec i co mam zrobić płakać gram dalej to tylko gra. Co do ciebie najpierw patrz na siebie a nie o innych piszesz , sam świety nie jesteś zresztą inni też ale ja podpierdalacz nie jestem jak co niektórzy ;) .

Edit. @Meltor chodziło mi w sensie raczej jak ktoś użyje (kliknie Nuke) to dopóki nie skończy się ( w sensie zabije wszystkich ) bo to trwa parę sekund przygotowanie. 

Edytowane przez Nodi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Nodi co do " Najlepiej by było stworzyć jakiś plugin ze podczas gdy jest nuke nie można zejść na spec i po problemie bo z tym punktem w regulaminie lipa. "

to bedzie troche wq bo jak ktos wbije nuke i z automatu zablokuje sie mozliwosc zejscia a osoba bedzie trzymac nuke na wieksza ilosc graczy to np osoba ktora musi isc do kibla albo cos zrobic to beda upipceni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...