Skocz do zawartości
TikiMaczeq

 zamknięty Turniej [1v1] Całej sieci

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko! Mam pewien pomysł :3 Co wy na to żeby zorganizować turniej 1v1?

Turniej wyglądałby następująco:

 Robimy tabelki z 32  graczami którzy się zgłosili jako pierwsi, Gracze piszą w jakich godzinach mogą grac. ( Dla przykładu 16.02.2020 godz 16.00 ) 

Tworzy się tabele na podstawie godzin. ( Gracze maja Maksymalnie X Czasu na zagranie przeciwko sobie ) 

Gry odbywają się na przygotowanym serwerze przez adminów z tick rate 128, każdy gracz ma obowiązek nagrać demko i po zagraniu meczu  zwycięzca wpisuje w przygotowany temat kto wygrał z jakim wynikiem i dać linka do swojego demka.

 

Myślę że to fajny pomysł gdzie gracze z różnych serwerów będą mogli się ze sobą zmierzyć i zobaczyć kto jest najlepszy :D Można też stworzyć trofeum dla zwycięzcy całego turnieju :D

Nagrodą może być również vip na X czasu na wybranym serwerze , PSC lub skin za X zł. 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomysł bardzo dobry, aczkolwiek ja bym zrobił Turniej Drużynowy 5v5, aby więcej graczy wzięło udział, oczywiście Turniej by był tylko dla graczy z MultiKupy.

I każdy, mógłby zgłosić swoją drużynę np. do @LOLSON #ZW lub @Malu do X czasu.

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...