Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: Patrz data posta.
Nick użytkownika:  CLICK
Dowody: http://prntscr.com/r5u9ut
Świadkowie: -
Uzasadnienie: Kolega sobie może konstruktywne uwagi pisać, natomiast podwórko zostaw na podwórku, bo twoje upodobania mnie nie interesują. Obraza grupy ubt.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli jakiś użyszkodnik zaczyna tępić administrację, jest mieszany z błotem w postaci jednego - dwóch warnów, czasem nawet banem na forum ubt jest częścią administracji. Tutaj mamy dwa słowa i zapewne napisane "dla jaj". Wandi jest z nami na sieci i już dobrych kilka lat i jest świadomy co może czego nie może, czasem palnie coś głupiego, ale to nie powód, żeby od razu go karać.

Rozumiem, że poczułeś się urażony jako OPUBT, dlatego najlepiej jak sprawą zajmą się czerwoni @aquax @Malu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 minuty temu, SoulMind napisał:

Wandi jest z nami na sieci i już dobrych kilka lat

Ale to nie znaczy, że można sobie na takie coś pozwalać. 

7 minut temu, SoulMind napisał:

ale to nie powód, żeby od razu go karać.

A gdyby zwykły użytkownik tak napisał, Dostał by warna zapewne + blok na czatbox. 

To, że ktoś jest na sieci kilka lat, nie znaczy, że może pozwalać sobie na coś więcej. Regulamin jest stworzony, by go przestrzegać przez każdego, nie ma wyjątków czy to jest ktoś z rangą czy bez. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jasne że obraziłem UBT, ale dla jajec, każdy wie jaki jestem a że Kokona to świeżak to nie ogarnia,

 

 

+1

 

 

///

apeluje tylko żeby nie zesrać się w majty, miłego weekendu

Edytowane przez wandi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


14 minut temu, SoulMind napisał:

Jeśli jakiś użyszkodnik zaczyna tępić administrację, jest mieszany z błotem w postaci jednego - dwóch warnów, czasem nawet banem na forum ubt jest częścią administracji. Tutaj mamy dwa słowa i zapewne napisane "dla jaj". Wandi jest z nami na sieci i już dobrych kilka lat i jest świadomy co może czego nie może, czasem palnie coś głupiego, ale to nie powód, żeby od razu go karać.

Rozumiem, że poczułeś się urażony jako OPUBT, dlatego najlepiej jak sprawą zajmą się czerwoni @aquax @Malu

Weźmy pod uwagę, to że to nie jest nowa osoba, a przysłowiowy "stary koń". Zaglądając w jego profil co widać?

http://prntscr.com/r5wh5p - Dobrze to raczej nie świadczy. Dla jaj, to może sobie z ziomeczkami powyzywać, u nas chłopów to normalne. Ja tam nic do tego nie mam, ale wyzywajcie się w własnym gronie i śmieszkujcie w własnym gronie. 

1 minutę temu, wandi napisał:

jasne że obraziłem UBT, ale dla jajec, każdy wie jaki jestem a że Kokona to świeżak to nie ogarnia,

 

 

+1

No właśnie ja jestem "świeżak" i raczej ziomeczkami nie jesteśmy, więc nie przenoś swoich standardów w moje strony, bo po co? Na mieście też podchodzisz do obcego człowieka, mówisz mu, że jest ch****y i liczysz, że będzie głaskał po głowie?

Trzymajmy fason.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę że lubisz robić z igły widły, za bardzo Ci się nudzi?

Dajcie mi warna i zakończmy temat, innej opcji nie widze

XDD

 

///

 

szkoda tylko że wyrwałeś moja słowa z kontekstu, mogłeś chociaż pokazać urywek rozmowy ziomka który na was płakał

 

///

eh, nie ma to jak forum internetowe porównywać do życia realnego

Edytowane przez wandi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...