Skocz do zawartości
RYBSON

 zamknięty Odwołanie od Warna

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę tego pisał w dziale skarg, bo raz że mi się nie chce to dwa nie chce mi sie. 

Z tego co wiem dozwolone jest pisanie wulgaryzmów na sb więc Bezzi podaj mi tutaj w temacie publiczny argument za który dostałem Warna bo to śmiech na sali XD

Edytowane przez RYBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Otóż za prowokacje w stronę @Cocona_! jak wiemy sprawa jest dość świeża, a Twoje argumenty na ten temat tylko proszą się o reakcję.

1.thumb.png.2e9b0ae57bf649fc58a3921e5003cf78.png

 

2.thumb.png.b10005ccfb2924ba8a9873320925e9b1.png

 

3.thumb.png.7bb4f587f8d697d135c689a1c334ae91.png

 

ss nr 3 z tym tekstem, jako były moderator robisz ŚWIETNĄ reklamę dla naszej sieci ;) 

Skupmy sie na 1 ss za to masz warna. 

//  

Zapomniałbym dodać. Pytasz o powód warna, masz go jak wół Otrzymałeś ostrzeżenie, powód jest następujący: Kultura - prowokacje na czatboxie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie będę się klocil, bo ja to będę interpretować inaczej Ty będziesz interpretować inaczej, wyjebane mam w tego Warna tak naprawdę bo według mnie zadałem proste pytanie na chatboxie na forum dyskusyjnym na którym każdy jest osoba publiczna. Prostu przykład, mógłbym tam zadać pytanie czemu PiS jest chujowa partia i  Co wtedy, też wafn?  Wyjmij kija z du*y proszę Cię bo za te Twoje rezygnację i powroty po chwili to powinieneś być ostatnia osoba która daje mi tego Warna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...