Skocz do zawartości
Don Mateuko

Wielka paczka od Pyrka dla MH

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, tak jak w temacie. Wielka paczka od Pyrka dla MH, jaka paczka pewnie zapytacie. Specjalnie na rzecz MH przygotowałem paczkę roundsound'ów, sam od siebie, chciałem coś zrobić dla sieci za tak miłe przyjęcie i przekozacką atmosferę. Paczka zawiera ponad 100 roundsound'ów przygotowanych w pełni przeze mnie, starałem się aby rs'y były tej samej długości, czyli 15 sek, znajdzie się też kilka krótszych jak i dłuższych o sekundę, ale to jest znikoma liczba. Co jeszcze? Hmm.. Starałem się wybierać utwory, które są aktualnie na czasie, klasyki też się znajdą, ale najwięcej jest jednak tych z fajnym dropem wg mnie, ale myślę, że wam się też spodobają :D

Czas pracy jaki poświęciłem to coś koło 2 dni po jakieś 10h, czyli sumując 1 dzień ciągłej pracy, wiecie jak to jest, znaleźć kawałek, przesłuchać go, wybrać odpowiedni moment, przyciąć, nie jest to tak proste jakby się wydawało, aczkolwiek po kilkunastu robi się to praktycznie z automatu.

Mam nadzieję, że przyjmie się paczuszka, a przy okazji gracze jak i administracja serwerów będzie zadowolona z nowych rs'ów, bo ile można słuchać jednych i tych samych, a jest w czym wybierać B|

Link do pobrania: Roundsound'y by Pyrek

Jeśli zły dział to proszę o przeniesienie :)

Zabrania się kopiowania na inne fora bez zgody autora

copyright by Pyrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Paczka nie jest zła. Wpadło mi parę utworków ale i było pare co mi nie podeszły :) jeżeli chodzi o treść związana na czasie nie byłbym do końca przekonany bardziej bym powiedział że to jest na czasie ale lista rapsów bo normalnie na eska czy 4fun nie usłyszysz takich piosenek a połowa tego co skonstruowałeś to polski rap :) mniej za to klasyki słyszałem osobiście lubię posłuchać jakiegoś remixu albo czegoś na czasie. Nie to że jakoś krytykuję czy coś  jeżeli chodzi o polski rap jest w czym wybierać ale na tym pozostanę.

Doceniam wysiłek jaki w to włożyłeś i oby tak dalej powodzenia ;) 

Edytowane przez PsYcI-I0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiadomo, że jeśli chodzi o gatunki to  o gustach się nie dyskutuje :) Mi akurat podeszły.

Generalnie duży plus za chęci, dobra robota!  Na pewno coś się wybierze aby trochę odświeżyć rsy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...