Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Ostatnio zwróciłem uwagę na fakt istnienia takich funkcji administracyjnych jak opiekun TS3, opiekun UBT czy opiekun serwera. W związku z tym, że praktycznie każda sekcja administracyjna posiada swojego opiekuna, wychodzę z propozycją utworzenia funkcji opiekuna moderacji i osadzenia na jej miejscu obecnego SM - @aureox . W założeniach, opiekun moderacji sprawowałby bezpośredni nadzór nad moderatorami (forum) oraz super moderatorem (którego zadania ograniczono by do pełnienia obowiązków moderatora oraz pełnienia funkcji ,,łącznika'' na linii moderator -> opiekun) i zarządzał forum. Jestem przekonany, że pojawią się głosy mówiące, że nie ma takiej potrzeby ponieważ istnieje już funkcja super moderatora, no ale wtedy zadajmy sobie pytanie - na co w takim razie chociażby opiekun TS3, skoro jest SM TS3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


XD

Ranga "Opiekun Moderatorów" moim zdaniem zbędna. Super Moderator, czyli obecnie @aureox jest opiekunem moderacji. Nie porównuj moderacji forum do ts'a bo to 2 różne sprawy ;) 

Jak dla mnie zbędne, niepotrzebne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


XD

Przecież jest już super moderator, @aureox który się spisuje dobrze, z tego co wiem to ma urlop, nie potrzeba tej rangi.

A co do Super moda tsa i opiekuna, to OPIEKUN jest zmienioną rangą z TECHNIKA z tg co pamiętam :)

Na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...