Skocz do zawartości
Gumi555

 zamknięty SKARGA

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 18.03.2020 19:00 +
Nick gracza: Gumi$ (]O_o[) !?
Dowody: brak ale logi są, na serwie był @Kain i @VoN i @Czarna
Świadkowie: hltv i 31 osób
Uzasadnienie: Wbiegam sobie na B na początku rundy dostaje skany na górny trup, pisze " skanujące boty na B" . Po chwili komunikat ze dostaje kicka z powodem "hamuj trochę". Nie wiem który @ mnie wyrzucił ale przepraszam bardzo KICK za taką bzdurę to jest niepoważne zachowanie.... Admin @sypkilopez przy wejściu na serwer pisze 100 razy "siema boty" do mnie i innych. Czy powinien za to stracić adma ? pff! @Gunia to samo pisze do mnie i nie tylko ( raczej częściej do sypkiego )w ten sposób wiele razy , i pisze tak 100 innych osób ...  Ktoś ma jakiś problem ze swoją osobą ze mnie za to KICKował ... .
Po powrocie na serwer pisze ze kick za "boty" to chyba jakieś nieporozumienie , dostaje odp ze za to nie dostałem ( to niby co takiego zrobiłem jak nawet nic nie pisałem poza tym i nic nie mowilem na micro ? ) ...


Nie wiem kto mnie KICKował, nie wiem czy ktoś ma do mnie pretensje ze zrezygnowałem z @ na ODD2 bo momentami miałem wrażenie ze jak byłem @ to było super , zrezygnowałem z @ to już coś nie pasowało ....

szkoda, parę osób tutaj poznałem można było się pośmiać i pomimo lagów na serwie wolałem wbić do Was niż na inny serwer...
Nie oczekuje nie wiadomo czego po tej skardze , pewnie zostanie zamieciona pod dywan bo @ ma zawsze racje trudno ja już więcej na Waszym serwerze nie zagram bo nie tak sie powinno podchodzić do tematu z graczami którzy ładnych parę lat mają do czynienia z tym serwerem ...
 

może to nikogo nie ruszy ale przez głupiego KICKA straciliście gracza, czy dobrego czy słabego nie mi oceniać.

Pozdrawiam, Tomasz Cie~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@VoNnie ma admina to raz :) 
 

DWA : Czy tylko Ty byłeś na serwerze czy 31 innych osób również? Słyszałeś co się dzieje w CT? Nie wydaje mi się. Nie trafiło Ci się nigdy dać missklicka bo akurat ktoś wszedł/wyszedł?
 
Swoją drogą masz 11 lat żeby aż tak spłakać się z przypadkowego kicka z którego w sumie nie mamy się obowiązku tłumaczyć?
Straciłeś "PRZEZ GŁUPIEGO KICKA"  tylko swój czas, mój i strach pomyśleć kogo jeszcze.
Uważałam Cię za poważnego człowieka a wyszła beksa :/ Chusteczka i jakoś tą stratę przebolejemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...