Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Gumis^
Wiek: 23
Doświadczenie (w byciu adminem): brak doświadczenia to był by mój pierwszy admin ale ze szybko się uczę myślę ze nabiorę doświadczenia, nikt się z tym tez nie urodził
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5
Staż w CS-sie: 10 lat
Steam / NonSteam: Steam 
Dlaczego Ty: Chciał bym spróbować cos wiecej niz być tylko zwykłym graczem na tym serwerze. Oczywiście pomóc innym adminom w dopilnowaniu serwera żeby każdy mógł grac przyjemnie i żeby regulamin był przestrzegany
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3-4 godziny a nawet więcej, zdarza sie tak ze jestem częściej rano niż wieczorem 
Kontakt: Steam/Forum
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Gumis^/80.72.43.106:27027/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK praktycznie codziennie Cie widzę na serwerze, co do AMXX, można szybko sie nauczyć, jakieś pierwsze wtopy chyba każdemu sie zdarzyły przy pierwszej styczności z AMXX, więc na to można przymknąć oko. Ponad 600h na serwerze świadczy o tym, że jesteś stałym graczem, więc grzech nie dać Ci szansy. Powodzenia ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę, że takiego kolejnego admina im trzeba. Aktywny, bo jak gram, to z reguły zawsze widzę Cię na serwerze. Raczej bezkonfliktowy, choć jak każdemu puszczają nie raz nerwy, ale większych zgrzytów nie zauważyłam nigdy, więc brać w ciemno. ;) Ogólnie nie ma do czego się przyczepić, a kiedyś musi być ten pierwszy raz, każdy kiedyś zaczynał swoją przygodę z byciem adminem. 

Pozdrawiam i do zobaczenia na serwerze. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...