Skocz do zawartości
T0x1c

[ODRZUCONE]Odwołanie od Bana

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: T0x1c
Godzina, data zdarzenia: Około 12:00
Mapa: Mirage
STEAM_ID / IP:https://steamcommunity.com/id/kuba14kjd/?fbclid=IwAR0iKzhojBSZjU0DPLgVmEAz_DkGUvoh5tsm-jsMbUgMut_QU5Wa5stmH_Q
Uzasadnienie: Witam, chciałbym odwołać się od bana. Jestem impulsywnym graczem nie zaprzeczę, ale potrafię się zachować.Grając na tym serwerze, który nie powiem spodobał mi się nie obrażałem ludzi,ale no niestety dziś pod wpływem jak już wcześniej powiedziałem impulsu obraziłem gracza i jak najbardziej się do tego przyznaję moja wina i na owego bana zasługiwałem po prostu mówiąc w skrócie poniosło mnie.Chciałbym zaznaczyć,że już nie będę tak robić i będę zważał na to co pisze i mówię a,że lubię na tym serwerze grać to naprawdę chciałbym byście rozważyli moje odwołanie i dali mi drugą szanse.Następnym razem to się nie powiedzie i już się tutaj nie zobaczymy. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam bardzo ale nie wiem czy zrozumiałem jakimi dowodami.Nie robię ssów co 5min na wszelki wypadek,a tym bardziej nie w tym przypadku więc nie wiem o jakie dowody prosisz i jakie miałbym Ci teoretycznie podesłać

@marcinekXDNo w porządku mam na to 24h i mój błąd,że zgłosiłem to tak późno,ponieważ no po prostu miałem swoje sprawy i nie miałem kiedy tego zrobić,ale w tym momencie raczej opiekun serwera mi nie odpisze na moją wiadomość,ponieważ jest późna godzina,więc prosiłbym o ile byłaby taka możliwość o przesunięcie ''terminu'' na dalszy okres.W najbliższym czasie w którym będę miał możliwość to to wszystko zrobię.Może jeżeli dałoby się to do końca następnego dnia jutrzejszego poniedziałku ostatecznie godzina 22 ?

 

Edytowane przez T0x1c
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niejaki gracz o nicku "Puta de los servicios" napisał na czacie "kamper je***y; cwel; huj ci na matke" po czym wyszedł z serwera. Byłeś na tyle bezczelny wrócić na serwer po 2 minutach zmieniając nick na T0X1C i udawać, że nic się nie stało. Na twoje nieszczęście posiadałem twoje steam id. Byłeś już kilkakrotnie karany za podobne przewinienia, dzień wcześniej także ode mnie dostałeś bana za obrażanie rodziców. Co do długości bana jest odpowiednia do czynów i braku reakcji z twojej strony. Dodam, że posiadasz 11 gag/mutów oraz 6 banow z tego 3 są zdobyte w ciągu ostatniego tygodnia. 

 

Kilka dowodów oraz screenów poniżej.

zIYU7pY.png

 

Q742vQo.png

 

Edytowane przez MemesiO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...