Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Elo mam kilka propozycji:

DODAĆ ANTY-FLASHA :)

Dodać mojemu kochanemu zeuskowi 2 skoki, bo skoro rusek ma, a rusek jest o niebo lepszy to dlaczego zeus nie może mieć? EWENTUALNIE można dodać do granatu DMG +INT

Do sklepu (/shop) dodać opcję kupienia granatu, czasem się może przydać.

Wiem, że to dziwna propozycja, ale może dodać do sklepiku, opcję przerwania EMP'a wroga? Za na przykład 16k? O ile da się to wykonać.

Odjąć śmierci 1 skok, dwa chyba wystarczą, no nie? :)

Dać mi opiekuna 400  :Kappa:

Na ten moment - tyle

Zapraszam do komentowania =D

 

//

@Bezzi

Zabijam Cię jednym piorunkiem bo masz mniej niż 236 hp? Cały serwer prawie ma więcej niż tyle ile zadaje piorun, na niektóre osoby nawet 2 potrzeba :) Op nie jest, gram nią już tyle czasu i wiem, że nie jest taka fajna jak na papierze ;)

"Jak napiszesz od podstaw nowe /ks.. poza tym EMP jest od masy killi czyli samo za siebie mówi, że to głupi pomysł psuć coś za kase, której nie wydajesz przy klasie premium.\" - Dobra z tym się zgodzę.

Anty-flash na serwer, bo wkurza jak ktoś Cię co rundę oślepia :P

@Bezzi Dokładnie o to mi chodzi, okej :happyface:

 

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


43 minuty temu, elo elo 350 napisał:

Dodać mojemu kochanemu zeuskowi 2 skoki, bo skoro rusek ma, a rusek jest o niebo lepszy to dlaczego zeus nie może mieć? EWENTUALNIE można dodać do granatu DMG +INT

Chyba Cie coś boli, zabijasz mnie jednym piorunem masz ich dwa (?) ta klasa jest i tak op.

 

44 minuty temu, elo elo 350 napisał:

Wiem, że to dziwna propozycja, ale może dodać do sklepiku, opcję przerwania EMP'a wroga? Za na przykład 16k? O ile da się to wykonać.

Jak napiszesz od podstaw nowe /ks.. poza tym EMP jest od masy killi czyli samo za siebie mówi, że to głupi pomysł psuć coś za kase, której nie wydajesz przy klasie premium.\

 

Anty flasz do czego, bo nie rozumiem koncepcji pomysłu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja dodam od siebie propozycje:

Dodajcie ten spadochron do /sklep chociaż kto będzie chciał to sobie go tam kupi czy to kur.. takie trudne do zrozumienia, że niektórzy używają go? Bo wiecznie jakieś przeciwności od Was są co do tego.

Dodać do /sklep ULEPSZ PERK funkcjonowało by na takiej samej zasadzie co się wymienia z innymi graczami, żeby np. z 1/5 wbić na 1/2 a co za tym idzie nie trzeba się będzie prosić innych o ulepszenie i nie będzie problemu, że ktoś komuś perka nie będzie chciał oddać.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


AntyFB włączone co do reszty to khmm hmm pytajcię wyżej :P 

Tak sobie na spokojnie przemyślałem resztę propozycji i je odrzucam :) 


Dodać mojemu kochanemu zeuskowi 2 skoki, bo skoro rusek ma, a rusek jest o niebo lepszy to dlaczego zeus nie może mieć? EWENTUALNIE można dodać do granatu DMG +INT -  Ta klasa i ta jest OP.  Jest przez nią płacz na serwerze, nie przesadzajmy. 

Odjąć śmierci 1 skok, dwa chyba wystarczą, no nie?  NIE. 

Dać mi opiekuna 400  :Kappa: NIE. 

To tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...