Skocz do zawartości
Gość

 gracz czysty Bezzi jednak cziter:-)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat'era: Bezzi
Godzina, data zdarzenia:18:00  25.03.2020
Mapa:de_dust2
Serwer: Multi-Head.pl [ONLY DD2]  80.72.43.106:27027
Link do demka:  https://www29.zippyshare.com/v/WsacLiHT/file.html
STEAM_ID/IP:  to jest wasz kolega z forum ale na  którymś demie jest wpisane status   

Takie steam id ma  podane  profilu na forum 76561198259842544
Uzasadnienie: Nie sądziłem, że  to taki bywalec forum i też się nie dziwię adminom ( ale tylko trochę), że  go nikt nie sprawdzał bo to przecież nasz Bezzi :D Ale myślę, że pierwsze dwa demka  wystarczą. Nagranych jest chyba 12, tak żeby nie było wątpliwości. Zasadniczo ON/OFF bardzo ładny norecoil plus chyba najlepiej skonfigurowany aim jaki widziałem w życiu:-) Ale standardowo gdy robi on zaczyna go lagować bo gra plus czity lagują:-) Przy prawie każdym hedszocie jest ścina. Już nie mówieę nawet o tych niesamowitych sprejach zakończonych głową:-) Stara się nie łapać boxów ale i tak je łapie. Najlepsze jednak są akcje w smokach i po fleszach. Wszystko wie:-) Pierwsze demo wejście na  B i od razu wygarnia typa zza swojego typa poezja:D  Dodałem demo tego super wjazdu na  B

bezzzi.dem

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozpiska -------

bezzi1.dem 

24:20 Moim zdaniem kill normalny chociaż ten rozrzut... B-

24:35 B-/+

bezzi2.dem

------------------------

1:31 szybka zmiania celu. B-

--------------------------------

bezzi3.dem

nic ciekawego

-------------------------

bezzi4.dem

też nic...

---------------------

bezzi5.dem

6:32 Widział go B-/+

6:34 idealnie na głowe B+

----------------------------------------------

bezzi6.dem

8:52 normalny kill

9:01 też normalny B-

---------------------------------------------

bezzi7.dem

10:33 B-/+

------------------------------

bezzi8.dem

15:53 norm kill 

------------------------- 

bezzi9.dem

17:41 B-/+

18:08 B-

--------------------------

bezzi10.dem

żadnej akcji nie ma.

--------------------- 

bezzi11.dem 

to samo.

Mogłeś nagrac jedno demko o długości 15-20min niż nagrywać demka po 15-25sek max, a w dwóch ostatni brak akcji. 

Poczekamy na rozpiskę innych @marcinekXD @tbw#AIM  Moim zdaniem dajcie bana bezziemu :kappa: a tak na serio to clear panowie. i chce cukierka za to bo siedziałem dobre 40min przy tych demkach xD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sygnatura.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


demko1

24:35 oj bezzi ten celownik coś tak dziwnie lata (być może wina demka) +/-b

demko2

1:33 ten ruch celownikiem taki dziwny jakiś +/-b

demko3

nothing special.

demko4

nothing special.

demko5

6:45 ten celownik to coś nad modelem jest :D +b

demko6

8:54 przyczepił bym się do tego celownika coś tak poleciał na tą głowę +/-b

demko7

nothing special 

demko8

nothing special

demko9

nothing special

demko 10

nothing special

demko11

nothing special

demko12

to samo 

demko bezzzi

22:21 jakiś fakelag? XD -b

22:27 +/-b/-b

22:52 ten celownik taki dziwny jakiś +/-b

Kilka akcji dziwnych było jednak demka trochę krótkie ciężko po jednej akcji na każdym demku oceniać :D 

@joolz zostawiam temat :D 

Edytowane przez marcinekXD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dodałem jeszcze jedno demo o nazwie bezzzi jest w załączniku: i rozpiska:D

demo bezzzi -     22:21 staje przed trupem robi on i nagle mu zaczyna wszystko lagowac (scina go bez smoka) dalej wbiega do trupa 
        22:27 od razu wie, że  typ jest za skrzynia  i czeka na niego, nie sprawdził w besie miedzy skrzyniami tylko czeka na typa na podeście
        22:52  wyłazi zza skrzyni i tutaj leci bardzo fajny sprej wszystko w punk 3 glowy:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chciałbym dodać, że nie robie ON/OFF bo mam ciągle ON więc tutaj sie mylisz. Nawet mi sie nie chce rozpisywać i sie kłócić, mnie bardziej interesuje skąd masz takie informacje, że przy czitach coś laguje, serio nie wiedziałem o tym, to już wiem, że to nie przez ping, który skacze od 30-100 czasem więcej o czym każdy z administracji wie, no ale mniejsza. Napociłeś sie muszę sie przyznać na serwerze też sie pocisz i lamentujesz kto wie może coś z tego będzie, no trzymam kciuki. Resztę zostawiam UBT :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


d1 czyste demko. 

d2 na upartego +b w 1:32 ale wiem jaki on ma ping za co dostaje kicki

d3 clear

d4 nic znow

d5 jedna akcja,ktora moze sie nie podobac to 6:45-6 gdy strzelil za wysoko ale mysle ,ze lagi zrobily swoje w tym przypadku

d6 ,7 ,8, 9,10 ,11 czyste znow .

demo 12 - 22;50 juz jeste zlagowany, nie mowiac o strzelaniu.

Dla mnie czyste. Swoja droga skoro zawracasz glowe chlopakom o s@ to moze sie tez wysil i nagraj jedno konkretne demo? Bo akcje pojedyncze to tak jakbys sobie do kominka drzewo dokupowal w galazkach.

Czyste.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Yn1yYb9.png

Gracz którego zgłosiłeś/zgłosiłaś wydaje się być czysty.
Dziękujemy za zgłoszenie!

Administracja,
Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sobie pozwolę rozpisać, wczoraj się z tego śmiałem, ale tak jasności.

d2 na upartego +b w 1:32 ale wiem jaki on ma ping za co dostaje kicki - Tutaj widać model, nawet jak grasz i masz włączony hud_centerid 1 to jak wół wiesz gdzie strzelać.

d5 jedna akcja,ktora moze sie nie podobac to 6:45-6 gdy strzelil za wysoko ale mysle ,ze lagi zrobily swoje w tym przypadku - no owszem za wysoko, gram na laptopie i nie wyłączyłem tego panelu dotykowego i czasem jak gram to go przypadkiem dotkne, dlatego poleciało do góry, co nie zmienia faktu, że później celownik idzie w dół, rorzut zrobił swoje i dostał w głowe :) 

demo 12 - 22;50 juz jeste zlagowany, nie mowiac o strzelaniu. - a nie zauważyłeś, że sie zatrzymałem za skrzyniami, bo czasem coś pisze na adminowskim u@ i sam zauważyłem lagi, sprawdziłem tabele i ping, przeczekałem i jak chciałem wyjść to usłyszałem kroki, reszta już sama za siebie mówi, słabe mam te wh i aima, bo kurde koleś z okna mnie zabił. 

Te słowa są kierowane do gracza który dał demka nie do OPUBT.

Jest coś takiego jak kalibracja rorzutu poprzez odpowiednie ruchy myszką. Mam 43% HS na odd2 gdzie @Brain ma ich 53. Też cziter pewnie :D 

 

Pierwsze demo wejście na  B i od razu wygarnia typa zza swojego typa poezja:D  Dodałem demo tego super wjazdu na  B - No nie wiem, mój kolega z tt tam strzelał to miałem stać i czekać jak rozumiem. 

Mam movment bota, co nie znaczy, że nie umiem strzelać, jedno nie ma nic wspólnego z drugim. Jak chcesz mnie rozpisać to zrób to porządnie, a nie srasz po trochu demkami. 

Tak jak skany w smoku, przez brame, skracasz przez ciemnie idziesz środkiem i nawet na pałe strzelając ktoś sie napatoczy kto będzie przechodził od strony ct (o ile wcześniej ktoś z awp Cie nie ściagnie) Jakbyś zauważył ciągle raszuje zanim CT sie ocknie z respa. 

Gdy gram jest od 3-4 adminów, i myślisz że jestem na tyle głupi żeby pobierać jakieś gówna z neta, i stracić przy tym wszystkie rangi na forum i serwerach. Tak uścilając kolego byłem 2 lata opiekunem UBT i pozbywałem sie właśnie cziterów. Przejrzyj sobie moją historie, bo już mnie zaczynają nudzić te Twoje oskarżenia. Sam widzisz jaki wniosek wyciągneło UBT, bardziej przyjrzałbym sie Twojej grze ;) 

Pozdrawiam cieplutko z Wuhan.

 

PS. Winny sie tłumaczy :kappa: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...