Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Życiowy przegryw.
Godzina, data zdarzenia: 28.03.2020
Mapa: de_westwood
STEAM_ID / IP:  
STEAM_0:1:442878013
Uzasadnienie: Za bardzo się paliłem i banicje dostałem :kappa: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ahh.
Niestety ale zapomniałem nagrać demko i wiem moja głupota.

Nie wiedziałem że  "Życiowy przegryw" to członek ubt, dostał bana z takim powodem bo latał mu celownik ale rozumiem każdy gra inaczej ale jeszcze często strzelał i trafiał przez ściany więc te parę faktów wydało mi się podejrzane wiec dałem mu bana. Moja wielka głupota że zapomniałem nagrać demka i za to wszystko bardzo przepraszam.

Wiem że nic nie usprawiedliwia mojego czynu i będę musiał ponieść tego konsekwencje.

@marcinekXD Przepraszam cię za tego bana był on prawdopodobnie niesłuszny i przysięgam że się to więcej nie powtórzy i poniosę za to  wszelkie konsekwencje.

Edytowane przez Angel_Of_Dead

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mógłbyś wziąć hltv i rozpisac demo z mapy, która gral Twoj podejrzany. To taka mala sugestia. Każdy moze byc spalony ale Ty nawet nie dodales żadnego dowodu nie wspominając o banie dla admina. Zatem idzie UB, a Ty się pilnuj ze swoimi ocenami lub też probuj nagrac demko badz oceniaj z hltv. 

@Bezzi

Edytowane przez joolz
Ub

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watekzamkniety.png

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...