Skocz do zawartości
MARCIN3K

 pozytywne Życiowy przegryw.

Rekomendowane odpowiedzi

Ahh.
Niestety ale zapomniałem nagrać demko i wiem moja głupota.

Nie wiedziałem że  "Życiowy przegryw" to członek ubt, dostał bana z takim powodem bo latał mu celownik ale rozumiem każdy gra inaczej ale jeszcze często strzelał i trafiał przez ściany więc te parę faktów wydało mi się podejrzane wiec dałem mu bana. Moja wielka głupota że zapomniałem nagrać demka i za to wszystko bardzo przepraszam.

Wiem że nic nie usprawiedliwia mojego czynu i będę musiał ponieść tego konsekwencje.

@marcinekXD Przepraszam cię za tego bana był on prawdopodobnie niesłuszny i przysięgam że się to więcej nie powtórzy i poniosę za to  wszelkie konsekwencje.

Edytowane przez Angel_Of_Dead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mógłbyś wziąć hltv i rozpisac demo z mapy, która gral Twoj podejrzany. To taka mala sugestia. Każdy moze byc spalony ale Ty nawet nie dodales żadnego dowodu nie wspominając o banie dla admina. Zatem idzie UB, a Ty się pilnuj ze swoimi ocenami lub też probuj nagrac demko badz oceniaj z hltv. 

@Bezzi

Edytowane przez joolz
Ub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...