Skocz do zawartości
kaleib123

 zamknięty Lekkie zmiany 2 klas oraz klanu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wraz z @GoldNM dostrzegliśmy, iż klasa Rambo jest niestety mało grywalna, a Sniper jest natomiast zbyt potężny przez swój przelicznik na Beretach. Wpadło nam również w oko, iż szansa na obrażenia krytyczne czy też doświadczenie w klanie, nie nabierają jakichkolwiek wartości na serwerze gdyż expa otrzymuje się zbyt mało natomiast krytyczne obrażenia nie są potrzebne ze względu na przelicznik klas ( np 1/11 z M4), dlatego chcielibyśmy zaproponować pewne zmiany do wymienionych wyżej rzeczy.

1. Klasa Rambo nie będzie już niewidzialna, natomiast sama będzie widziała niewidzialych przeciwników. Powinno to zwiększyć grywalność owej postaci, gdyż nie będzie potrzebowała już soczewki itp perków. Będzie mogła się skupić na szukaniu np. Legendarnych Nabojów

2. Klasa SniperXXL będzie miała trochę wiekszą niewidzialność niż klasa Sadistic, a do tego jego przelicznik na Beretach zostanie zredukowany z 1/3 do 1/5 , sniper elite 1/6 itd.

3. Obrażenia krytyczne w klanie zostaną zastąpione obrażeniami zadanymi przez pojedynczą "pestkę" w stosunku 1lvl = +50 dmg? Końcowy stosunek wynosiłby 30 lvl = +1500dmg

4. Doświadczenie w klanie zostałoby zmienione na procentowe doświadczenie w stosunku 1lvl = +0.5% gdzie końcowy stosunek wynosiłby 30 lvl = +15%.

To są nasze propozycję na zmiany w owych rzeczach, to narazie tyle z naszej strony :> .

Edytowane przez kaleib123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tam jestem za.
1. Przydały by się takie zmiany w tej klasie.

2. Też za, 1/3 na beretach to troszkę sporo.

3. Jestem za, hmm 30lvl klanu = 1500dmg + zakazane/legendarne naboje :D. Nie wspominając o Nabojach Generała które mają nawet 4k dmg.

4. Nie ma co się rozpisywać, jestem za.

@GoldNM Wiem :D 

Edytowane przez Angel_Of_Dead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co o tym sądzicie ?

@Zielona 9412 @marcinekXD @Angel_Of_Dead @Swirusek @BosoPrzezSwiat @MiniWalle @ReymS @SECURITY @Jasille

 

 

@Angel_Of_Dead te wartości to są tylko takie przykładowe nie muszą być one takie

Edytowane przez GoldNM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ofc jestem za! 

Klasą Rambo praktycznie nikt nie gra, a natomiast Snajper to nie jakieś wielkie odkrycie bo o tym było mówione już z 2 lata temu xD

Ja zamiast rambo zrobił bym jakąś premkę, która widzi niewidzialnych z augiem/sg czy coś :D

Co do klanu +1 przydało by się to zmienić jakoś bo te dwie statystki praktycznie nic nie dają :D

Dziękuję, pozdrawiam. 

@SadoS @aquax :) 

Edytowane przez marcinekXD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Co do rambo mozna go troche zmienic, ale widzenie niewidzialnych troche za mocne jak na moje ;d, Snajper jest do nerfa to fakt 1/3 z elitek to przesada tymbardziej, ze ta bron posiada 30 ammo wiec caly team mozna tym wybic.

3. Dodatkowe obrazenia z klanu zamiast tego krytycznego hita rowniez wydaje sie spoko, z tym ze zmniejszylbym to do 1k bo tak z nabojami po 4k z hita bic troche przesada ;d

4. Exp w klanie rowniez do zmiany ten obecny albo wcale nie dziala albo roznica jest tak mala, ze nie widac tego golym okiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...