Skocz do zawartości
JugoL^^

 zamknięty Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ja przychodze z propozycją żeby zrobić takie coś jak /jackpot i to by było losowanie expa polegać będzie to na tym że gracze wpłacają dany expa na gracza jak jest np 1 vs 1 i ten gracz który postawił na tego co wygrał by dostał np 300 expa. A druga propozycja to żeby zrobić takie coś że jak ktoś predatorem leci i uderzy w ziemię to by go tam teleportowało. I 3 propozycja to żeby można było w /sklep lub w tym /jackpot kupować predator,astrike, Sentry-Gun itd za kile. np , mam 30 do 15. kupuję  predatora za 10 killi i odejmuje co 10 czyli mam 20 do 15.

Edytowane przez JugoL^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


27 minut temu, JugoL^^ napisał:

Witam. Ja przychodze z propozycją żeby zrobić takie coś jak /jackpot i to by było losowanie expa polegać będzie to na tym że gracze wpłacają dany expa na gracza jak jest np 1 vs 1 i ten gracz który postawił na tego co wygrał by dostał np 300 expa. A druga propozycja to żeby zrobić takie coś że jak ktoś predatorem leci i uderzy w ziemię to by go tam teleportowało. I 3 propozycja to żeby można było w /sklep lub w tym /jackpot kupować predator,astrike, Sentry-Gun itd za kile. np , mam 30 do 15. kupuję  predatora za 10 killi i odejmuje co 10 czyli mam 20 do 15.

To o tym /jackpot kazałem napisać jugolowi, a dokładniej chodzi o to, że to jest takie losowanie jedno na mape z limitem wpłacania expa np. że można wpłacić 1000 expa maksymalnie osoby, które najwięcej wpłacą mają większą szansę, że pula z expem trafi do tej osoby. Zawsze byłaby jakaś frajda i szansa na zdobycie dużej ilości expa. Losowanie mogłoby się odbyć jedynie jakby połowa serwera wzięła udział udział. Jakby za mało osób wzięło udział i czas do losowania by upłynął to byłby zwrot tego expa co się wpłaci.

 

Druga rzecz to jak zostają dwie osoby z ct i tt 1vs1 to można by było wprowadzić obstawianie, która osoba wygra rundę i te osoby co dobrze obstawia dostają exp.

I jeszcze można byłoby dodać przepisywanie kodu lub podawanie wyniku z mnożenia itd. i która osoba najszybciej wpisze na say to dostaje exp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...