Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: JugoL^^
Doświadczenie (w byciu adminem):Byłem adminem nawet na tym serwerze ale przez swoją głupotę go straciłem i żałuję.
Znajomość AMXX (W skali 1-10):4-5.
Staż w CS-sie: 4 lata.
Steam / NonSteam: Steam   STEAM_0:0:449808727.
Dlaczego Ty:No gram dość często i nie ma nie raz adminów na serwerze i na steamie to muszę skargi pisać, które nic nie dadzą bo mogą wyjść i wrócić po godzinie.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:Jeśli chodzi o dni wolne to nawet i cały dzień a w dni robocze tak z 2-3 godzinki i to późnym  wieczorem :).
Kontakt:Steam,forum,GG.
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/JugoL^^/80.72.43.106:27022/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jak będziesz się pilnował w przypadku stawiania SG itp. to nie widzę problemu, żebyś znowu adminowal, więc jestem za.

Edytowane przez -Damian-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Tak jak kolega powiedział! Będziesz się pilnował z sg to też nie widzę problemu, jestem za.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dobra widzę że szykuję się powrót ale , chyba nie z tym GT co posiadasz teraz weź to popraw , po za tym nie wiem czemu składasz podanie na admina jak termin twojej degradacji jeszcze chyba nie minął , ty weź się lepiej dopytaj OP , białych lub czerwonych kiedy możesz składać takie typ., podań , Jeśli możesz złoży to , amxx bez zmina jak widzę , więc jeśli cię dopuszczą i przejdziesz dalej to jestem nadal za okresem próbnym jak go przejdziesz to witam w drużynie .

Edytowane przez Nemezis ad

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj byczku jestem na Nie gt mówi za siebie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

xD?

Opie składałeś podanie 3 tygodnie temu i już sp***********ś robotę i teraz oczekujesz że wrócisz jak syn marnotrawny. Już bajka z tym gt ale nie dość że dostałeś degrada to się pchasz do adminowania nie mając nawet ¾ regulaminu ogarniętego. Ty chyba masz zamiar powtórzyć historię elo co rezygnuje i powraca, rezygnuje i powraca.

Oczywiście, że nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie, zdegradowali Cię dzień po otrzymaniu admina, pograj więcej

Gt jest tragiczne

Regulamin byś ogarnął

A Ty @Wicevil się nie odzywaj, bo nawet nic nie wiesz co tutaj się dzieje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watekzamkniety.png

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...