Skocz do zawartości
Neshiro

 odrzucone Unban Neshiro

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:NeShiro/twich hellcase.pl
Godzina, data zdarzenia:09.04.2020 14:40
Mapa: westwood
STEAM_ID / IP:STEAM_0:0:521878483
Uzasadnienie:Jestem czysty. Mam przegrane ponad 2000h w csgo i ponad 1000 w 1.6 na 2 innych kontach 

 

Edytowane przez Neshiro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam

Pooglądałem demko z dziś z mapy Inferno classic, tam podobno było najwięcej skarg na ciebie.

http://730.gotv.pro/srv57528/auto0-20200409-134506-936644014-de_inferno_classic_beta3-______Multi-Head.pl________COD_200__CALL_OF_DUTY___1s1k.dem.zip

Moim zdaniem kolega na UB nie zasługuje, zanim przejdę do rozpisania demka. Kolega oskarżony sam przyznał że posiada skrypt na podgląd tego kto w danym momencie go obserwuje, czyli pan Neshiro wie kiedy Admini go obserwują, dla mnie to już jest jednoznaczne że haloo, coś jest nie tak. Normalny gracz, który nie ma nic na sumieniu nie używa takich wspomagaczy. 

Dodatkowo, gracz Neshiro, unika gry AWP w momencie gdy admini go obserwują, unika walki, i kampi po mapie.

DEMKO:

 0:35 zatrzymanie ( niby błachostka ale to się potwierdza duża część ludzi zatrzymujących się nagle bez powodu, po prostu konfiguruje haxy ) 

 0:46 strzał w Halinę, idealne wycelowanie + wyczekiwanie

 1:06 kolejne przycelowanie w gracza njuu

 2:40 ogólnie runda 3 (1:1) idzie z banana na środek ( niesamowite reakcje ) 

 4:25 zabójstwo na njuu, idealny strzał przez smoke 

 9:25 akcja gdzie gracz njuu jest wcelowany w wyjście z banan, gracz oskarżony nie wiedząc o nim idealnie wcelowany powoli na niego wychyla 

 10:49 MEGA SZYBKI STRZAŁ W HALINE niesamowicie szybki

 11:50 Gracz o nicku ( jakieś japońskie znaczki ) wskakuje do okna na środku, w między czasie wybucha smoke, gość już jedzie celownikiem i oddaje idealnego noscope w przeciwnika

 13:35 dziwne skany ostatniego przeciwnika w oknie 

 

Pozdrawiam

 

 

Edytowane przez Adamekh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pierwsza rzeczą po czym zacząłem  Cie podejrzewać  była taka sytuacja gdzie rotowałeś na mapie de_inferno, osoba rotowała z B na A przez banana, bomba była podłożona, jak wiemy w takiej sytuacji najczęściej biegnie się na nożu na midzie lub jeżeli się podejrzewa ze ktoś jest na midzie, to biegnie się z bronią mniej więcej  sprawdzając  longa, shorta a Ty zamiast biec, nie wiedząc o przeciwniku wolałeś  się  wcelować  w longa i zabić  przy tym 2 osoby,przy czym wykazując  się  znakomitym refleksem. Próbowałeś  się kryć jak widziałeś ze jakiś dany admin Cię sprawdza siedząc na spectie[posiadałeś  anti specta do czego się przyznałeś ]Magicznie jak na Ciebie patrzyłem  to albo przestawałeś  grać z awp,albo szedłeś na dużego sita na eldorado i stałeś odwrócony plecami do mapy i czekałes jak twoi teammate wybiją przeciwników.Tak apropo twoje inne konta nikogo nie obchodzą,a i tak podejrzewam,że z tym kłamiesz bo patrząc  na twoje poruszanie się to nigdy nie widziałem żeby osoba która miała rzekomo 2000 godzin poruszała się tak drewanianie.Dostawałem na Ciebie multum zgłoszeń na u@,widać to gołym okien ze mialeś WH,próbowałeś się kryć lecz było to widać.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Ferdynand Kiepski
Kolory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to i ja dorzucę kilka groszy

Mapa: de_westwood

Godzina: 11:58-12:20

Link do demka: http://730.gotv.pro/srv57528/auto0-20200409-115824-946115085-de_westwood_MH-______Multi-Head.pl________COD_200__CALL_OF_DUTY___1s1k.dem.zip

Rozpiska:

0:30 wcelował się, później już nawet nie przybliżył
2:30 dobrze nie wyszedł i już wiedział?
3:20 też dosyć dziwna sytuacja
7:28 bardzo nietypowe wcelowanie
8:30 kto tak się wcelowuje?
8:47 ciekawe przejście
11:06 nagle wcelował się w dach?
11:37 szybko dostrzegł przeciwnika
11:45 idealnie wiedział gdzie jest przeciwnik
11:50 hmm, znowu wiedział idealnie
13:10 hmm?
13:30 ciekawe wcelowanie
14:05 nade rzucony na blisko, ciekawe
16:15 wiedziałeś, że tam jest, ale nie chciałeś go skanować przez daszek
16:50 widziałeś, że uciekł i od razu pokazał ci się kolejny frag na dachu więc skorzystałeś
16:55 zbanowałem gościa i muka bo go tam nie ma co?
16:57 wiedziałeś, że on tam jest
17:48 wcelowałeś się bliżej, bo wiedziałeś, że tam ktoś jest
18:40 nie miałeś prawa widzieć przez model a jednak nadal byłeś tam wcelowany od kilku sek
18:50 nie mogłeś go słyszeć, a nagle zmieniasz stronę
19:40 wychylasz tak z du*y bez żadnego wcelowania
19:50 czemu akurat tam wcelowanie?
19:55 proszę bardzo jakie ładne celowanie po modelu
20:00 szybciej go zabili co?
20:26 ciekawe, że wiedziałeś, że akurat tam będzie
20:34 tt podchodzi bliżej i nagle przybliżasz?

Dodam jeszcze od siebie takie coś:

13:00 +/- byłem już na serwerze
13:50 grasz rundę z kałachem, bo prawdopodobnie oglądałem Ciebie, później dostałem zgłoszenie na kogoś innego i nagle kolejną rundę grasz z awp gdzie każdą poprzednią rundę grałeś awp jak i do końca mapy tylko awp. Dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra bo mi sie niechce kucic konta mam sa prawdziwe mogl bym ci sie na nich zalogowac ale po ch*j skoro nie wierzysz a uwierz ty tez wiele razy leciales celownikiem po scianie komus tego poprostu nieda sie ominac mio bylo narka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zmarnowalem tylko czas na pisanie tego podania nie bylo sensu bo ferdek i tak jak wbiles na ts byo sychac ze masz jakis bul du*y polecam zagrac sobie na wyzsze rangi niz silwer bo to ze ludzie grali przewidywalnie juz nie zauwarzyles a ze ja znam te mapy na pamiec to juz nie zauwarzyles znam k***a kazde miejce na tych mapach dosownie kazde 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skończ swoje zbedne gadanie, to nic nie da, twoja ranga to byl max kalach, nie potrafiles sie poruszac po mapie, nie potrafiles strzelac, ale zabijales bo miales wh. I nie pisz tutaj zeby ktos zagral na wyzsze rangi niz silver skoro sam nie potrafisz grac XD. Miales poprostu wh i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...