Skocz do zawartości
germ2002

 odrzucone BAN PERM ZA TOXIC

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: germ
Godzina, data zdarzenia: 10.04.2020/nie wiem tak gdzieś pomiędzy 19 a 22 wiem tylko że wieczorem to było 
Mapa: cs_1337_ASSAULT
STEAM_ID / IP: 89.231.255.191
Uzasadnienie: Proszę o odbanowanie mnie na serwerze csgo mod multi-head.pl IP serwera 91.224.117.52:27140 

Ponieważ dostałem drugi raz bana za toxic i przyznaje że jestem czasem toxyczny ale już nie tak bardzo jak kiedyś teraz tylko czasem kogoś obraże ale pilnując się wtedy gdy nie ma administracji a wtedy gdy obrażiłem pewną osobe jednym słowem na mapie cs_1337_ASSAULT nie widziałem znajomego mi admina ale dostałem bana  perma za toxic nie wiem od kogo

Edytowane przez germ2002
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


kolega germ juz dostal nie raz juz u nas bana za wyzywanie zaraz poszukam ssow na jego wine :)
45CE31A49234ACC6FF6BA6F110048B22A17374D5
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1807858422
jeli chcesz wiecej dowodow to trza bylo by nasza cala administracje z servera wziasc 

ten osobnik nic tylko kazdego wyzywa mial tyle banow u nas ze glowa mala 
do tego nie mam jak znalesc demek gdyz nie wiem dlaczego ten czlowiek dostal ub 
@Squb
@MilyPan
@BOCIANEQ
dodacie cos dowodow bo wiem ze wy tez macie tego

Edytowane przez kameleonn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam pytanie dlaczego temat nie został jeszcze zamknięty? Ten gracz (germ) dostał bana 09.02.2020 na zawsze ,a wyjaśnia sprawę dopiero teraz.Wszedł na ab ,więc chyba powód oraz długość kolejnego bana jest adekwatna do sytuacji.Każdy wie co grozi za wejście na aktywnym banie.Według mnie gracz popełnił błąd i temat powinien zostać zamknięty bez zbędnego szukania dziury we wszystkim i oskarżania @kameleonn ,oraz germ nie powinien mieć możliwości odwołania poza tym nie musi pisać żadnego tematu żeby dostać unbana ,sam zmienia sobie ip/id i wchodzi na ab.Wiadomo dostał perm bana za obrazę ,ale mógł to wyjaśnić od razu i nie wchodzić na aktywnym banie.

Ps. W takiej sytuacji widać właśnie doświadczenie administracji i podejście do sprawy .

Pozdrawiam Fawor :)

Edytowane przez Fawor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...