Skocz do zawartości
Stul3ja

 pozytywne UB cono

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: ``cono+_+
Godzina, data zdarzenia: 2020-04-11, godziny popołudniowe
Mapa: de_dust2  (serwer only dd2 jackpot)
 IP: 37.47.34.226
Uzasadnienie: zostałem zbanowany przez admina THC, powód Aimbot.  THC nie  zrobił mi żadnych screenów, więc nie mam nawet jak udowodnić.  Na serwerze gram już od dłuższego czasu i administracja (GAZDI, DennyS, Reejku, tbw) wiedzą że jestem czysty. Na dodatek zostałem już raz zbanowany przez Reeejku, jednak screeny wykazały że nie jestem odpalony. Jeśli ma to jakieś znaczenie, w momencie bana na serwerze był chyba GAZDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokładnie, w momencie bana był @GAZDI który pomagał mi w "sprawdzaniu" ciebie :) demko niżej.

 

Gość gra jak bot przez około 5 min, każdy go praktycznie zabija, nie jest w stanie zabić przeciwnika hs, po paru minutach gość gra lepiej niż ktokolwiek na serwerze, hs i do tego celownik w pewnych momentach mu lata sam na banie :)  

Niestety swojego demka już nie mam, ale dam HLTV

http://ehltv.hltv.org.pl/srv41493/HLTV-2004111453-de_dust2.dem.zip

http://ehltv.hltv.org.pl/srv41493/HLTV-2004111430-de_dust2.dem.zip

Cono.rar

 

Edit* 

Na demkach są przedstawione dowody dobrze skonfigurowanego aima , gracz go nie używa w każdej chwili lecz momentami jest on dokładnie widoczny, na rozgrzewce w drugim demku, lub w pewnym momencie gdy gracz znajduję się na "midzie" celując w "dolnego trupa", gracz z przeciwnej drużyny wychodzi z "ciemni" lub "zielonych" graczu o nicku "``cono+_+" przeskakuje celownik automatycznie na "hs", akurat ta akcja zapadła mi dokładnie w pamieć, wraz z @GAZDIm podziwiałem twój niesamowity refleks ;)

Edytowane przez THC %
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gram na tym serwerze od roku gdzies tylko kiedyś grałem pod innym nickiem, ogladajac moją gre stwierdzasz ze jestem botem, czemu wcześniej żaden inny admin mnie nie zbanowal a widział moja gre jak tak samo zabijalem, a nie wybacz banowali abym wysłał screny na których nic nie było;),  mam problemy z internetem i posiadam komputer co ma 14 lat przez to mam lagi i ciężko jest mi sie wkomponowac w gre, nie tylko ja strzelam czasami same hs tbw ma podobne sytuację nic nie zabija przez 5 10 min ma staty na minusie a zaraz potem daje 5 HS pod rząd ale jego nikt nie podejrzewa po admin pozdrawiam;) chciałem dodać jeszcze kto odpala cheaty przy adminach żeby widzieli czitera?, następnym razem robcie mi screny aby mieć dokładny dowód a nie kilka podejrzanych akcji swiadcza o tym ze gość odpala się przy adminach, każdy ma gorsze początki gry jak i Ty THC nie zawsze krecisz najwyższe staty i ciężej jest czasami trafić w heda tak jak z kompem co ma 14 lat ale na 60 fps jak pozwoli komp potrafię zagrać tyle w temacie

 

Edytowane przez Stul3ja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oo to juz nie można mieć dobrego refleksu;/ no wiesz grajac od 6 lat w cs chyba mozna miec niesanowite strzaly tak samo z awp, miałem momenty na rozgrzewce gdzie siadaly mi same głowy wykrecilem staty prawie 30 i nikt mnie nie podejrzewał a Tobie wystarczyło obejrzeć moment mojej gry aby wywnioskować,  czemu wcześniej tego nie zrobiles jak krecilem ponad 50 staty w meczu,  grales tyle ze mna lub przeciewko mnie , ludzie mnie znają na tej mapie i znaja moje możliwości DennyS gra świetnie jego poogladaj czasami czy on nie ma dobrego refleksu albo czy Ty nigdy nie oddales niesamowitego strzału , mogles mi zrobić screny w tym momencie gdy oddawalem takie NIESAMOWITE strzały miał bys czarno na białym jak było naprawdę u mnie na kompie to wygląda inaczej bo mnie laguje czasami pozdrawiam ;)

Edytowane przez Stul3ja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15 godzin temu, THC % napisał:

Dokładnie, w momencie bana był @GAZDI który pomagał mi w "sprawdzaniu" ciebie :) demko niżej.

 

Gość gra jak bot przez około 5 min, każdy go praktycznie zabija, nie jest w stanie zabić przeciwnika hs, po paru minutach gość gra lepiej niż ktokolwiek na serwerze, hs i do tego celownik w pewnych momentach mu lata sam na banie :)  

Niestety swojego demka już nie mam, ale dam HLTV

http://ehltv.hltv.org.pl/srv41493/HLTV-2004111453-de_dust2.dem.zip

http://ehltv.hltv.org.pl/srv41493/HLTV-2004111430-de_dust2.dem.zip

Cono.rar

 

Edit* 

Na demkach są przedstawione dowody dobrze skonfigurowanego aima , gracz go nie używa w każdej chwili lecz momentami jest on dokładnie widoczny, na rozgrzewce w drugim demku, lub w pewnym momencie gdy gracz znajduję się na "midzie" celując w "dolnego trupa", gracz z przeciwnej drużyny wychodzi z "ciemni" lub "zielonych" graczu o nicku "``cono+_+" przeskakuje celownik automatycznie na "hs", akurat ta akcja zapadła mi dokładnie w pamieć, wraz z @GAZDIm podziwiałem twój niesamowity refleks 

obejrzalem 2 demka z ciekawości  i nie widzę nic w nich nadzwyczajnego oprócz mojego skilla pozostawiam werdykt administracji  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...