Skocz do zawartości
N0steR

 zamknięty Stracone bindy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, na początku nakreśle sprawe. Wchodząc 1 raz na serwer wgrywają sie bindy np na kupno expa/ perku w sklepie serwerowym. Problem u mnie polega na tym ze stracilem te automatyczne bindy, nie chodzi tu o bind na /sklep bo ten mam. Wszystko tkwi w tym ze gdy chce kliknac np 6 lub 7 kupic odpowiednio exp lub perk te klawisze nie działają w grze. (Klawiatura jest sprawna w 100%)

Zauwazylem tez ze nie dziala w grze klawisz 8 i 9 gdy np. chce przejsc na kolejna strone przy wymianie perku. 

 

Liczę na Waszą pomoc, dzięki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odpal CS'a, otwórz konsolę (~) i wpisz tam "bind 6" etc. Zobacz co masz podpisane jako te klawisze.

Dodatkowo kliknij prawym przyciskiem na plik config.cfg znajdujący się w folderze cstrike, odpal właściwości i zobacz czy masz zaznaczone "tylko do odczytu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, August napisał:

Odpal CS'a, otwórz konsolę (~) i wpisz tam "bind 6" etc. Zobacz co masz podpisane jako te klawisze.

Dodatkowo kliknij prawym przyciskiem na plik config.cfg znajdujący się w folderze cstrike, odpal właściwości i zobacz czy masz zaznaczone "tylko do odczytu".

Klawisz 6 jest niby wciąż przypisany pod expa, tylko w grze nie dziala. Klawisze 7-9 nie są przypisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


40 minut temu, JugoL^^ napisał:

unbind 6

 wpisz w consoli...

z resztą mam ten sam problem z bindami bo mi się nie zapisują...

 

Zobacz co August napisał, zrób to samo, zaznacz swój config w właściwościach "tylko do odczytu" i będzie wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Okej, aktualizacja. Dokopałem sie do folderu cstrike i klawisze 6,7 dzialają. Jednak wciąż nie moge ogarnac komendy na nastepna i poprzednią strone, np. w sklepie czy amxmodmenu. Próbowałem zbindowac next/previuos page i nie dziala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...